اقتصاد آمریکا رو به افزایش عدم قطعیت می گوید فدرال رزرو رئیس

رئیس فدرال جروم پاول می گوید: چشم انداز اقتصاد ایالات متحده است “فوق العاده نامشخص” و موفقیت این تلاش بازیابی خواهد شد بستگی دارد در این کشور توانایی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“بهبودی کامل بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های” پاول می گوید: در شهادت او برنامه ریزی شده است برای ارائه در روز سه شنبه در ظاهر با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin قبل از کمیته خدمات مالی مجلس.

در شهادت منتشر شده در دوشنبه, توسط, تغذیه, پاول تکرار یک تعهد است که بانک مرکزی به نگه داشتن نرخ بهره در زمان فوق العاده سطح پایین و تا زمانی که مطمئن شوید که اقتصاد دارای اب و هوای بحران همه گیر.

نظرات خود را به عنوان نقاط کشور در حال تجربه افزایش coronavirus موارد که باعث فرمانداران برای رد گم کردن برخی از مراحل خود را به بازگشایی کشورهای خود را’ اقتصاد.

پاول گفت: بازگشایی رخ داده است زودتر از انتظار می رود با استخدام و هزینه های مصرف کننده هر دو در برداشتن است.

“در حالی که این bounceback در فعالیت های اقتصادی است, خوش آمدید, آن را نیز ارائه چالش های جدید به ویژه نیاز به نگه داشتن این ویروس در بررسی” پاول گفت.

هر دو پاول و Mnuchin شد و انتظار می رود به صورت پرسش و پاسخ از نمایندگان مجلس در مورد موضوعات از جمله چقدر حمایت بیشتر کنگره نیاز به ارائه به تقویت اقتصاد است.

این سوال را به دست اورد جدید ضرورت به افزایش موارد در ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا باید نگرانی در مورد امکان شکست به تلاش برای دوباره بجای اول برگشتن از رکود بود که آورده اقدامات برای کنترل گسترش ویروس.

“مسیر رو به جلو برای اقتصاد فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس” پاول می گوید: در آماده اظهارات درحالی است که یک نتیجه موفقیت آمیز بستگی دارد سیاست اقدامات صورت گرفته توسط تمام سطوح دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاکی از آن خواهد بود مایل به بازگشت بیشتر حمایت اقتصادی در بالای حدود 3 تریلیون دلار در پشتیبانی در حال حاضر تایید شده است.

اما دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال تقسیم بر اندازه هر بسته نجات و چه عناصر آن باید باشد.

فدرال رزرو به کاهش کلیدی آن بهره به نزدیک صفر و پمپ 2 تریلیون دلار را به خرید اوراق بهادار خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به همراه ارائه پشتیبانی های اضافی از طریق 11 برنامه های ویژه ای برای تسهیل عملکرد بازارهای اعتباری برای کسب و کار و مصرف کنندگان و وام گرفتن توسط دولت های ایالتی و محلی.

“ما انتظار داریم که برای حفظ نرخ بهره در این سطح تا زمانی که ما مطمئن هستیم که این اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر اشتغال و قیمت-ثبات اهداف” پاول گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im