ما نمی مختصات اطلاع اتحادیه اروپا در مورد منع مسافرت: دیپلمات

ایالات متحده نمی مختصات بر روی یک جارو محدودیت در سفر اروپایی با هدف مهار گسترش coronavirus با مقامات اروپایی قبل از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که اواخر روز چهارشنبه یک دیپلمات اروپایی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی گفت: دولت او تا به حال شده است در تماس مکرر با متحدین آمریکا در 30 روز, محدودیت, اما اتحادیه اروپا مقامات مطلع نمی شد در مورد تصمیم جلوتر از زمان این دیپلمات گفت که مجاز به صحبت های عمومی. “وجود دارد هیچ سر تا بدون هماهنگی به عنوان رئیس جمهور ادعا کرد” این دیپلمات گفت.

 

بدون نظر شد فورا در دسترس است در تصمیم گیری از هیئت اتحادیه اروپا در واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن منظور مهار سفر از اروپا به ایالات متحده به جز از انگلستان آغاز و در روز جمعه می تواند پیچیده و در حال حاضر تیره و تار روابط تجاری بین بروکسل و واشنگتن است.

کمیسر تجاری اتحادیه اروپا فیل هوگان لغو یک برنامه ریزی سفر به واشنگتن برای هفته آینده گفته می شود.

پس از کاشت سردرگمی نشان می دهد که تجارت و حمل و نقل از اروپا نیز ممنوع تهمت بعدا روشن است که تجارت به هیچ وجه تحت تاثیر این محدودیت. در واقع سفر محدودیت را به شدت محدود کردن تجارت در خدمات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گسله بروکسل برای عدم محدود کردن سفر از چین که در آن ویروس نشات گرفته یک تصمیم که منجر به خوشه هایی از این بیماری در ایالات متحده که “کشت مسافران از اروپا است.”

سابق وزارت امور خارجه آمریکا رسمی نیکلاس برنز گسله مغلوب ساختن پیشی جستن برای ذکر هر گونه تلاش برای کار با متحدان برای محدود کردن عواقب ناشی از این بیماری همه گیر. “او باید صفوف به کار با چین و ژاپن و کره جنوبی و اروپا و ایران. در عوض او فکر می کند ما می توانیم حفر یک خندق در اطراف امریکا است.”

‘فوق العاده مخل’ محدودیت

ویلیام Reinsch یک ارشد سابق وزارت بازرگانی ایالات متحده اعلام محدودیت خواهد بود “بسیار مخرب” با وجود رئیس جمهور روشن است که ترافیک حمل و نقل می تواند همچنان بین این دو بزرگ شرکای تجاری.

اعلام خواهد آمار روزانه حجم سفر, گردشگری, هتل ها و رستوران ها — همه که در حال حاضر رنج می برند در حال رشد در میان ترس در مورد این ویروس گفت: Reinsch در حال حاضر یک محقق در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

هری Broadman یک ارشد سابق آمریکا در تجارت رسمی و مدیر عامل با برکلی گروه تحقیقاتی گفت: این تصمیم می تواند خفه کردن تجارت در خدمات بین ایالات متحده و اروپا آسیب رساندن سریعترین بخش در حال رشد ما در تجارت بین المللی جریان می یابد.

تجارت کالا و خدمات بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا بالغ بر حدود 1.3 تریلیون دلار در سال 2018 با ایالات متحده ارسال 60 میلیارد دلار خدمات مازاد تجاری با اتحادیه اروپا در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de