ما می تواند رسیدن به 2,00,000 coronavirus مرگ و میر در ماه سپتامبر متخصص می گوید

ایالات متحده ممکن است 2,00,000 مرگ و میر به دلیل coronavirus در برخی از نقطه در ماه سپتامبر یک کارشناس برجسته گفت: در حالی که کل ما coronavirus موارد پیشی گرفتن 2 میلیون دلار در روز چهارشنبه به عنوان دولت آرامش محدودیت.

Ashish Jha رئیس دانشگاه هاروارد جهانی سلامت گفت: سی ان ان در مصاحبه ای در روز چهارشنبه که بدون اقدام جدی تعدادی از ما مرگ و میر خواهد مارس در.

“حتی اگر ما افزایش موارد حتی اگر ما نگه داشتن چیزهای تخت آن را معقول و منطقی به انتظار داریم که ما در حال رفتن به ضربه 2,00,000 مرگ و میر زمانی در ماه سپتامبر” جها گفت. “و این فقط از طریق سپتامبر. همه گیر نمی شود بیش از در ماه سپتامبر است.” Jha افزود: “من واقعا نگران در مورد که در آن ما در حال رفتن به در هفته ها و ماه های آینده.”

در مجموع ما coronavirus مربوط به مرگ و میر بالغ 112,754 در دوشنبه ترین در جهان است. جها گفت که به طور مستقیم به این واقعیت که ایالات متحده تنها کشور مهم به بازگشایی بدون گرفتن آن مورد رشد به یک کنترل سطح – یک رای از مردم تست مثبت برای coronavirus باقی مانده در 5 درصد یا کمتر به مدت حداقل 14 روز.

او گفت: مرگ و میر بود و نه “چیزی است که ما باید بخت با” و می تواند مانع ramping تا تست و تماس با ردیابی دقیق اجتماعی فاصله و استفاده گسترده از ماسک است.

چندین ایالت آمریکا را دیده اند coronavirus موارد پرش در روزهای اخیر باعث نگرانی زیادی در میان Jha و دیگر کارشناسان که می گویند مقامات در حال شل شدن محدودیت های بیش از حد زود است.

New Mexico, یوتا و یوتا هر یک آن دیدم تعداد موارد افزایش 40 درصد در هفته منتهی به جمعه با توجه به رویترز تجزیه و تحلیل. فلوریدا و آرکانزاس دیگر نقاط داغ.

در سراسر کشور, عفونت های جدید در حال افزایش کمی پس از پنج هفته کاهش با توجه به رویترز تجزیه و تحلیل نشان داد که مجموع موارد در 2,003,038.

بخشی از این افزایش به دلیل بیشتر تست که آمار یک رکورد آخرین جمعه 5,45,690 آزمون در یک روز است اما پس از کاهش یافته است با توجه به COVID-پیگیری پروژه.

این احتمال نیز وجود دارد در نتیجه بیشتر مردم در حال حرکت و در مورد از سرگیری برخی از کسب و کار و فعالیت های اجتماعی به عنوان تمام 50 ایالت به تدریج بازگشایی بعد از مستندات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مقامات بهداشت خواست هر کسی که در سراسر کشور تظاهرات نژادی عدالت تست کنید. کارشناسان ترس که اعتراضات اجتماعی فاصله که رخ داده است از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در موارد.

اما معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: او را دیدم هیچ نشانه ای از آن است.”آنچه من می توانم به شما بگویم این است که در این نقطه ما نمی بینیم افزایش موارد جدید در حال حاضر نزدیک به دو هفته از زمانی که اولین تظاهرات در زمان اثر” پنس گفت: در یک مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار. “بسیاری از مردم در تظاهرات بودند با پوشیدن ماسک و درگیر شدن در برخی از اجتماعی فاصله.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *