ما می تواند به صورت 2,00,000 coronavirus مرگ و میر میلیون ها نفر از موارد هشدار مقام ارشد

ما مرگ و میر ناشی از کوروناویروس می تواند به 2,00,000 با میلیون ها نفر از موارد دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص هشدار داد روز یکشنبه به نیویورک و نیواورلئان و دیگر شهرستانها عمده التماس برای بیشتر لوازم پزشکی.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تخمین زده می شود در مصاحبه با سی ان ان که همه گیر می تواند بین 1,00,000 و 2,00,000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

از سال 2010 آنفولانزا را کشته است بین 12,000 61,000 آمریکایی ها در سال, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC). این 1918-19 آنفولانزای همه گیر کشته 6,75,000 در ایالات متحده با توجه به CDC.

 

ما coronavirus مرگ و میر در صدر 2,400 روز یکشنبه پس از مرگ در روز شنبه بیش از دو برابر از سطح دو روز قبل. ایالات متحده در حال حاضر ثبت بیش از 1,37,000 موارد COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس بیشتر از هر کشور در جهان است.

‘آن را احساس می کند بسیار آخرالزمانی’

Jason قهوه ای که گذاشته شد از کار خود را در رسانه های دیجیتال با توجه به همه گیر گفت: Fauci برآورد ترسناک بود. “من احساس می کنم مانند آن را فقط در حال رشد, رشد, رشد گفت:” قهوه ای که 27 و زندگی در لس آنجلس یکی از epicentres از وقوع. “وجود دارد هیچ واکسن. به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم نمی آن را به طور جدی در آمریکا و پس از آن باعث می شود من معتقدم که این امر تبدیل به شدید تر و شدید.”

اریکا آندراده, یک معلم که در ترومبول کانکتیکات گفت: او در حال حاضر در انتظار گسترده مرگ و میر ناشی از این ویروس قبل از Fauci برآورد در روز یکشنبه. “من تعجب نیست که او گفت: شماره های آینده شد. آنها پایین تر از آنچه که من در واقع انتظار می رود” گفت: Andrade, 49. “من نگران هستم برای مادرم. من نگران هستم برای مردم را دوست دارم.”

در نیویورک که معمولا شلوغ شهر آرام بود به جز صدای آژیر آمبولانس. “این احساس بسیار آخرالزمانی” گفت: Quentin هیل, 27, از شهر نیویورک که با این نسخهها کار برای یک یهودی غیر انتفاعی. “این احساس تقریبا مثل ما در زمان جنگ.”

 

ایالت نیویورک گزارش داد نزدیک به 60,000 موارد و در مجموع 965 مرگ و میر در یکشنبه تا 237 در 24 ساعت گذشته با یک نفر در حال مرگ در وزارت امور خارجه هر شش دقیقه. تعداد بیماران بستری کاهش دو برابر هر شش روز به جای هر چهار فرماندار اندرو کومو گفت.

استفانی Garrido, 36, یک تکنولوژی کارگر از منهتن گفت که او را ترک کرده است او در 15 روز دریافت مواد غذایی با تحویل. بیش از حد بسیاری از نیویورکی ها را دست کم گرفت پرخاشگری از این ویروس به عنوان بسیاری از مردم همچنان به معاشرت و جمع, Garrido گفت. “کسانی که مردم در انکار و یا فقط نمی کنم از آن خواهد آنها را تحت تاثیر قرار. آن را بسیار بی ملاحظه” Garrido گفت. “مردم نیاز به در نظر بگیرید که این خواهد بود بسیار طولانی مدت است.”

‘ماندن در خانه’

فرمانداران از حداقل 21 متحده به نمایندگی از بیش از نیمی از جمعیت ایالات متحده از 330 میلیون دلار گفته اند ساکنان خانه بمانند و بسته های غیر ضروری کسب و کار.

مریلند بازداشت مردی که بارها و بارها نقض ممنوعیت اجتماعات بزرگ با میزبانی اتش حزب با 60 مهمانان فرماندار لری هوگان گفت: در روز یکشنبه.

یک نقطه روشن در روز یکشنبه شد فلوریدا گزارش حدود 200 بیشتر اما موارد جدید مرگ و میر با عوارض آن ماندن در 56.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت در مورد بازگشایی این کشور در عید پاک یکشنبه, مارس 12 با وجود بسیاری از ایالات آمریکا مانند نیویورک سفارش ساکنان خانه بمانند گذشته که تاریخ. در روز شنبه او به نظر می رسید به بازی کردن آن انتظارات گفت: تنها “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

آزمون برای پیگیری بیماری پیشرفت نیز باقی می ماند و در تامین کوتاه مدت با وجود تکرار کاخ سفید وعده داده است که آنها می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که با توجه به برگزاری یک کنفرانس خبری در ساعت 5 بعد از ظهر و همکاران (2100 به وقت GMT) bragged در توییتر در مورد میلیون ها نفر از آمریکایی ها تنظیم به تماشای روزانه و جلسات.

ونتیلاتور و تجهیزات پزشکی مورد نیاز

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer که دولت تبدیل شده است یکی از سریع ترین رشد مناطق برای این ویروس به ویژه در شهرستان است که شامل دیترویت به نام گسترش سریع “روده غم انگیز.”

“ما پرستاران با پوشیدن همان ماسک از آغاز تغییر خود را تا پایان ماسک که قرار است برای یک بیمار در یک نقطه در تغییر است. ما نیاز به برخی از کمک و ما در حال رفتن به نیاز هزاران نفر از طرفداران” Whitmer گفته سی ان ان.

شهر نیویورک خواهد شد نیاز به صدها نفر بیشتر هواکش در چند روز و بیشتر ماسک, لباس و دیگر لوازم آوریل 5, شهردار, بیل د Blasio گفت: به سی ان ان. New Orleans را اجرا خواهد کرد از فن های اطراف مارس 4, جان ادم ادواردز گفت: CBS.

هواکش در حال تنفس ماشین آلات مورد نیاز توسط بسیاری از کسانی که مبتلا به ذات الریه-مانند بیماری تنفسی و بسیاری از بیمارستان ها ترس آنها را به اندازه کافی نیست.

Dr سعودی Mollette یک طب اورژانس پزشک در بروکدل و سنت برنابا بیمارستان در برانکس می گویند او در حال حاضر با این نسخهها کار در پزشکی “جنگ منطقه.” “ما در حال تلاش برای نگه داشتن سر ما بالای آب بدون غرق شدن” Mollette گفت. “ما می ترسند. ما در حال تلاش برای مبارزه با هر کس دیگری است اما ما نیز مبارزه برای زندگی ما نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>