ما مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus نزدیک 1,40,000 در روز شنبه به عنوان موارد در ادامه به افزایش 43 از 50 ایالت بیش از دو هفته گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

از اواخر ماه ژوئن ایالات متحده دیده است یک تجدید حیات در موارد جدید و در حال حاضر شش هفته بعد از مرگ نیز آغاز کرده است افزایش, با توجه به هفتگی رادیو فردا , تحلیل دولت و شهرستان داده است.

امریکا در حال از دست دادن حدود 5000 نفر به این ویروس در هر هفته. در مقابل همسایه کانادا گزارش شده تعداد مرگ و میر ناشی از 8,800 پس از همه گیر آغاز شده است.

فقط در یک هفته, ایالات متحده آمریکا, سوابق مورد به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان 5,600 زندگی سوئد دهکدهای از دست داد پس از همه گیری آغاز شد و در اوایل این سال است.

در سخت ترین-آمار ما در استان ها و مقامات در حال اجرا هستند از مکان برای ذخیره به عنوان بدن خود را morgues را پر کنید تا. آریزونا Maricopa County, صفحه اصلی به دولت بزرگترین شهرستان, ققنوس آوردن در 14 کولرهای به نگه دارید تا 280 بدن و بیش از دو برابر ظرفیت سردخانه جلوتر از انتظار افزایش coronavirus مرگ و میر در انتخابات گفت: در روز پنج شنبه.

در تگزاس در شهر سن آنتونیو و Bexar County را به دست آورد و پنج یخچال تریلر به فروشگاه تا 180 بدن. ظاهر تلفن همراه مانند morgues تغذیه کرده است به این معنا که در برخی از ایالت های جنوبی که این بیماری همه گیر به نظر می رسد در حال چرخش خارج از کنترل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de