ما coronavirus مرگ و میر صلیب 58,000 علامت گذاری به عنوان فلوریدا آماده بازگشایی طرح

ما coronavirus مرگ و میر بالاتر رفته 58,000 در روز سه شنبه بیش از از دست دادن زندگی آمریکایی از جنگ ویتنام به عنوان فرماندار فلوریدا ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد کاهش اقتصادی محدودیت.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis میان آخرین به قفل کردن دولت خود را در برابر این بیماری همه گیر شده است وزن این که آیا برای پیوستن به کشورهای دیگر در آرامش محیط کار محدودیت و اقامت در خانه سفارش شده است که با اعتبار کاهش سرایت اما که باید کتک اقتصاد است.

DeSantis ” ملاقات در کاخ سفید آمد و به عنوان فلوریدا گزارش بالاترین تک روز شمار تلفات از coronavirus و دو روز قبل از فلوریدا اقامت در خانه سفارش بود با توجه به اتمام می رسد.

صحبت با خبرنگاران با مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی, DeSantis گفت که اعلام برنامه روز چهارشنبه برای یک “فاز یک” شل شدن محدودیت در فعالیت های اقتصادی است.

کاهش به جزئیات DeSantis به نام طرح “گام کوچک” اضافه “ما در حال رفتن به آن را نزدیک به یک اندازه گیری بسیار متفکر و داده محور راه است.”

با وجود یک نسبت بالا از سالمندان ساکن هستند که به ویژه آسیب پذیر به ویروس و داشتن صبر کردم تا اوایل مارس به قفل کردن آن اقتصاد فلوریدا جلوگیری بدترین بحران بهداشت و درمان دیده می شود در کشورهای دیگر مانند نیویورک و نیوجرسی.

هنوز فلوریدا را تبدیل به پرجمعیت ترین در حدود یک دوجین متحده جعل جلوتر اقتصادی reopenings با وجود کمبود گسترده ای در مقیاس ویروس تست و وسیله ای برای ردیابی تماس نزدیک از افراد مبتلا به تازگی به عنوان توصیه می شود در کاخ سفید دستورالعمل در مارس 16.

افسردگی مانند شوک های پیش بینی شده

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که یک زودرس عقبگرد اجتماعی-دورى سیاست می تواند باعث تجدید حیات عفونت فقط زمانی که این محدودیت در حال نشان دادن نشانه هایی از آوردن شیوع بیماری تحت کنترل است.

در حالی که DeSantis ” دولت تا کنون در امان است بدترین بیماری همه گیر فلوریدا گزارش یک رکورد 83 جدید مرگ و میر و بیش از 700 عفونت های جدید از قبلی 24 ساعت در روز سه شنبه. دولت تا کنون شمارش 32,846 موارد Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس از جمله 1,171 مرگ و میر.

DeSantis شده و تیز انتقاد از خود را دست زدن به بحران بهداشت و درمان از دموکرات ها در فلوریدا یک کلید انتخابات نوسان دولت در مغلوب ساختن پیشی جستن نوامبر 3 پیشنهاد انتخاب مجدد.

“ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن و DeSantis پیدا کردن آن مناسب برای زدن هر یک از دیگر در پشت در حالی که فلوریدا در تلاش برای ایمن ماندن در طول این همه گیر و حرکت شکسته بیکاری سیستم” فلوریدا از حزب دموکرات صندلی Terrie ریزو گفت.

اقتصادی خرید اینترنتی از بی سابقه گیره را در تعاملات اجتماعی و کسب و کار شده است و ویرانگر.

تعدادی از آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری طی پنج هفته گذشته افزایش یافت و به 26.5 میلیون – نزدیک به یک در شش ما کارگران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بینی شده است یک مارس نرخ بیکاری بیش از 16 درصد است.

یک مقام ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett گفت: ملت چهره “بزرگترین شوک پس از رکود بزرگ” اما همچنین پیش بینی قوی دوباره بجای اول برگشتن در سه ماهه چهارم به عنوان coronavirus محو.

مقابله با یک چالش متفاوت ناشی از این بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه استناد دفاع ملی قدرت به منظور گوشت-گیاهان پردازش به باز بماند برای اطمینان از ثابت عرضه مواد غذایی طراحی یک واکنش شدید از رهبران اتحادیه گفت که در خطر کارگران نیاز به حفاظت بیشتر.

شیوع بیماری در میان کارکنان از چند ما منجر به بسته بندی گوشت می آمد شرکت های ضروری کسب و کار در طول بحران – باید متوقف عملیات در حدود 20 کشتارگاه و فرآوری گیاهان که در آن تنگ, شرایط کار آن را دشوار است به عمل اجتماعی فاصله.

مرگبارتر از جنگ ویتنام

بزرگتر تلفات انسانی است نیز سرسام آور شده است. از سه شنبه 58,605 فوت کرده اند از Covid-19 در ایالات متحده با توجه به رویترز شمارش گرفتی در چند ماه تعداد آمریکایی های کشته شده در طول 16 سال حضور نظامی امریکا در ویتنام است.

تعدادی از شناخته شده ما coronavirus عفونت را دو برابر کرده و طی 18 روز به بیش از 1 میلیون نفر است. واقعی تعداد اعتقاد بر این است بالاتر با دولت و مقامات بهداشت عمومی هشدار می داد که کمبود آموزش کارگران و مواد را محدود تست ظرفیت ترک بسیاری از عفونت نشده.

به عنوان شواهد بیشتری است که احتیاط ممکن است به منظور نفوذ دانشگاه واشنگتن در مدل پژوهش اغلب ذکر شده توسط مقامات کاخ سفید و مقامات بهداشت عمومی آن تجدید نظر پیش بینی شده ما coronavirus مرگ و میر به سمت بالا در روز سه شنبه به بیش از 74,000 توسط اوت 4 برابر پیش بینی قبلی 67,000.

این مدل نشان داد که در حالی که اکثر متحده به نظر می رسد رسیده اند تاج همه گیر و هفت نفر دیگر از جمله می سی سی پی و تگزاس یوتا و هاوایی ممکن است فقط اوج در حال حاضر و یا در هفته های آینده.

حدود 30 درصد از آمریکایی موارد رخ داده در ایالت نیویورک, کانون ما شیوع و پس از نیوجرسی, ماساچوست, ایلینوی, کالیفرنیا پنسیلوانیا و میشیگان.

در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom گفت منظقه خرده فروشی و تولید و دیگر “کاهش خطر ابتلا به محل کار” باید بازگشایی در هفته به عنوان تست و تماس با ما-ردیابی را بهبود بخشد.

او همچنین گفت: کالیفرنیا سیستم آموزش و پرورش عمومی می تواند خوش آمدید دانش آموزان بازگشت در اوایل ماه جولای را برای یادگیری “از دست دادن” در هنگام تعطیلی مدارس و اجازه می دهد تا پدر و مادر در گسترده تر نیروی کار به بازگشت به کار.

این ویروس برای اولین بار گزارش در اواخر سال گذشته در چین است. اولین و شناخته شده ما در مرگ و میر در آمد مه در سواحل غرب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de