ما coronavirus موارد خروش گذشته 115,000; تهمت واکنش نیویورک قرنطینه

تعدادی از شناخته شده coronavirus آمریکا در مورد افزایش یافت به خوبی گذشته 115,000 با بیش از 1,900 مرده به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به اعمال قرنطینه در ضربه نیویورک منطقه است.

آمریکا کارکنان بهداشتی درمانی در ترانشه از این بیماری همه گیر در حال جذاب تر دنده محافظ و تجهیزات برای درمان افزایش بیماران که در حال حاضر هل دادن بیمارستان ها به محدودیت های خود را در ویروس نقاط داغ مانند شهر نیویورک New Orleans و دیترویت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او می تواند سفارش یک قرنطینه در سه ایالت نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات که بین آنها را ثبت و حداقل 64,000 عفونت و 895 مرگ و میر.

او همچنین به نظر می رسد برای نرم کردن خود را در نظرات قبلی فراخوانی برای اقتصاد ایالات متحده به سرعت بازگشایی شد. پرسید که آیا او فکر کرد که ایالات متحده خواهد راه اندازی مجدد با عید پاک یکشنبه, مارس 12 تهمت پاسخ داد: “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که او تا به حال هیچ جزئیات در مورد هر گونه امکان قرنطینه سفارش خود را برای دولت گفتن یک جلسه: “من حتی نمی دانم چه معناست. من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا و از پزشکی از ديدگاه من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام.”

او گفت: نیویورک شد و به تعویق انداختن آن ریاست جمهوری ابتدایی انتخابات به تاریخ 23 ژوئن از آوریل 28.

به عنوان بحران عمیقتر پرستاران در ژاکوبی مرکز پزشکی در نیویورک قصبه برانکس اعتراض در خارج از بیمارستان در روز شنبه گفت: سرپرستان خواسته آنها را به استفاده مجدد از تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک. برخی از علائم با شعارهایی از جمله “حفاظت از زندگی ما بنابراین ما می توانید ذخیره کنید مال شما.”

“ماسک قرار است به یک بار استفاده از” یک پرستار گفت: با توجه به ویدئوها نوشته شده آنلاین. “در حال حاضر همه از ناگهانی CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری) است و گفت که آن را خوب است برای ما به استفاده مجدد از آنها. این انتخاب می شوند نه بر اساس علم است. آنها در حال ساخته شده بر اساس نیاز دارید.”

یکی از ساکنان در نیویورک پروتستان بیمارستان گفت: آنها صادر شده تنها با یک ماسک.

“این است که ماسک خود را برای همیشه لطفا برای. شما می توانید آن را با شما. در اینجا چگونه شما می توانید ماسک خود را گفت:” یکی از ساکنان خواسته نمی شود به نام به خاطر او مجاز به صحبت با رسانه ها. “این افرادی که در حال ساخت این تصمیمات است که به بیماران در اتاق.”

پزشکان نیز به خصوص در مورد کمبود هواکش ماشین آلات است که برای کمک به بیماران مبتلا به نفس و به طور گسترده ای مورد نیاز برای کسانی که رنج می برند از COVID-19 ذات الریه-مانند بیماری تنفسی ناشی از شدت مسری رمان coronavirus.

بیمارستان ها نیز صدا زنگ مورد scarcities از مواد مخدر مخازن اکسیژن و کارکنان آموزش دیده.

شنبه بعد از ظهر در ایالات متحده تعداد موارد بود در 115,842 با حداقل 1,929 مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. ایالات متحده تا به حال بیشترین موارد ثبت شده از هر کشور پس از آن تعداد از عفونت تحت الشعاع کسانی که از چین و ایتالیا در روز پنج شنبه.

بازار سیاه

به عنوان کمبود کلیدی لوازم پزشکی افزون گردید از جان گذشته پزشکان و پرستاران مجبور شدند به گرفتن امور به دست خود.

نیویورک-منطقه پزشکان می گویند که آنها تا به حال برای بازیافت برخی از دنده محافظ و یا حتی توسل به bootleg تامین کنندگان.

دکتر الکساندر سالرنو salerno پزشکی همکاران در شمال نیوجرسی توصیف رفتن را از طریق یک “کارگزار” به پرداخت $17,000 برای ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی که باید هزینه ای در حدود 2500 دلار و چیدن آنها در یک انبار متروکه.

“شما نمی توانید هر نام. شما فقط شماره تلفن به متن” سالرنو گفت. “و به طوری که شما توافق می کنید برای یک مدت. شما سیم پول به یک حساب بانکی. آنها به شما یک زمان و یک آدرس برای رسیدن به.”

پرستاران در بیمارستان کوه سینا در نیویورک گفت: آنها دور قفل و یا پنهان کردن N95 ماسک, ماسک, ماسک های جراحی و لوازم دیگر که مستعد ابتلا به pilfering اگر سمت چپ به تنهایی.

“ماسک ناپدید می شوند” پرستار دیانا تورس گفت. “ما آن را پنهان همه در زیر شلواری در مقابل ایستگاه پرستاران.”

یک پرستار در وستچستر مرکز پزشکی در حومه شهر گفت: همکاران باید شروع absconding با کمبود منابع بدون پرسیدن باعث بهتر-ذخیره تیم به قفل ماسک و دستکش و لباس در کشو و کمد.

یک پزشک اورژانس در میشیگان ظهور کانون گیر گفت که او با پوشیدن یک کاغذ ماسک صورت برای تغییر کل با توجه به کمبود و بیمارستان در منطقه دیترویت را به زودی اجرا از هواکش.

“ما باید بیمارستان سیستم اینجا را در منطقه دیترویت در میشیگان که در حال گرفتن به پایان خود عرضه هواکش و باید شروع به گفتن خانواده است که آنها نمی توانند نجات عزیزان خود هستند چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات” پزشک دکتر راب دیویدسون گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

سوفیا توماس, یک پزشک پرستار در DePaul جامعه مرکز بهداشت در نیواورلئان که در آن مردی Gras جشن در اواخر ماه گذشته سوخت شیوع در لوئیزیانا بزرگترین شهرستان گفت: تعداد coronavirus بیماران “شده اند سرسام آور است.”

در این کشور دومین شهر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت خونتان موارد قرار دادن کالیفرنیای جنوبی در مسیر مسابقه شهر نیویورک عفونت ارقام در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de