ما رهبران کنگره می گویند نزدیکی با ایران بیشتر coronavirus بودجه

کنگره آمریکا نقل مکان کرد و به سمت یک چهارم coronavirus امداد لایحه رود به بالا از $450 میلیارد دلار به عنوان رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: تمام مفاد مورد توافق قرار گرفت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ملت ملی استراتژی تست.

“من معتقدم که ما باید یک معامله و من باور دارم که ما و شما از این بعد از ظهر ساعت 4 (2000 GMT)” شومر گفت: سی ان ان.

او گفت: این بسته شامل پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها و همچنین به عنوان تست استراتژی است که کمک خواهد کرد که ایالات آسانسور گسترده stay-در-خانه سفارشات و مشاوره در نظر گرفته شده به سرعت گسترش بالقوه کشنده بیماری تنفسی است.

“ما نیاز به یک استراتژی ملی به عنوان فرمانداران باید گفت: برای دریافت انواع تست های که انجام می شود برای دریافت تماس های ردیابی را تست رایگان” شومر گفت. او گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که صحبت در مورد تست تا حد زیادی به عنوان یک مسئولیت دولت — تا به حال به این توافق رسیدند “و از آن خواهد شد در این طرح”.

جمهوری خواهان و دموکرات ها مبارزه شده است برای بیش از یک هفته بیش از آنچه را در دور چهارم از محرک مالی در نظر گرفته شده به سهولت سنگین اقتصادی عوارض یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 42000 آمریکایی است.

مجلس نمایندگان جمهوری خواه رهبر کوین مک کارتی گفت: در فاکس که یک معامله رسیده بود. دستیاران به رهبران دو اتاق جمهوریخواه اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل و دموکرات مجلس نانسی پلوسی بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تمرکز بر روی کسب و کارهای کوچک

یک معامله خواهد پایان دادن به بن بست بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای اضافه کردن به یک کسب و کار کوچک وام programmeme. کنگره راه اندازی programmeme ماه گذشته به عنوان بخشی از یک $2.3 تریلیون coronavirus اقتصادی طرح امداد اما آن را در حال حاضر در حال اجرا از پول است.

برخی از جزئیات بسته جدید پدید آمده در روز دوشنبه. آن است که انتظار می رود عبارتند از: حداقل 300 $میلیارد دلار برای یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد وام برنامه و جداگانه ارائه 50 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک دیگر فاجعه تسهیلات وام.

پرداختن به نگرانی های که در قانون قبلی تا به حال بیش از حد بهره مند بزرگتر بهتر متصل به کسب و کارهای کوچک شومر گفت: $125 میلیارد دلار از بودجه کسب و کار کوچک در بسته را به “مادر و پاپ” و اقلیت متعلق به فروشگاه.

خواهد بود وجود دارد 75 میلیارد دلار برای بیمارستان, او گفت:. مجلس نانسی پلوسی گفت: این طرح شامل 25 میلیارد دلار برای آزمایش. اما شومر گفت: جمهوری خواهان در برابر ارسال پول بیشتری به دولت های ایالتی و محلی.

اگر جمهوریخواهان اکثریت سنا این لایحه در روز سه شنبه می تواند حرکت دموکراتیک اکثریت مجلس را به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه, خانه, رهبران گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru