کنگره آمریکا خواستار اجرائی اپل الفبا آمازون و Facebook به شهادت در رقابت پروب: گزارش

ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان کمیته ای در قوه قضاییه با ارسال نامه ای به چهار عمده شرکت های فن آوری درخواست از آنها برای تایید ژوئن 14 اگر خود مدیران اجرائی را شهادت در کمیته فنی رقابت کاوشگر طبق گزارش.

کنگره آمریکا نوشته است, به, سیب, الفبای آمازون و Facebook درخواست از آنها برای تایید اگر مدیران اجرائی را شهادت در این کمیته در حال انجام پروب به تکنولوژی رقابت Axios گزارش شده است.

این جلسه به احتمال زیاد برگزار می شود در ماه جولای در حالی که این شرکت تا ماه ژوئن (14 برای تایید. این نامه همچنین نکات ممکن است در احضاریه برای شهادت اگر مدیران مخالف به طور داوطلبانه شهادت در دادگاه. این احضاریه نیز به احتمال زیاد شامل اسناد و مدارک مربوطه از جمله اسناد و مدارک که شرکت های تولید شده در پاسخ به دیگر رقابت پروب و ارتباطات داخلی در این گزارش گفت:.

“این است که اسناد و مدارک ضروری برای تکمیل ما در حال انجام دو حزبی بررسی بازار دیجیتال” کمیته صندلی دیوید Cicilline گفت: در بیانیه ای که به نقل از این گزارش.

این بخشی از مقامات مداوم پروب به مسائل مربوط به امکان رقابتی مضرات ديجيتال در محل بازار.

آمازون شیوه های کسب و کار مرتبط با آن و درمان آن فروشندگان آنلاین در حال حاضر تحت بررسی در حداقل دو کشور با توجه به وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز.

کمیته تولید خواهد شد یک گزارش بر اساس این تحقیقات یافته که به احتمال زیاد به بازی نقش مهمی در شرایط بالقوه توصیه برای به روز رسانی این کشور قانون ضد تراست به عنوان در هر گزارش.

منتشر شده در


14 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *