شوهر از ایلینوی زن مبتلا به کروناویروس پس از بازگشت از سفر به چین نیز تبدیل شدن به آلوده به مناسبت اول شناخته شده از فرد به فرد انتقال این بیماری در ایالات متحده مقامات بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

آخرین ایلینوی مورد آورده چوب خط حساب کردن از تایید ما coronavirus عفونت به شش هیچ یک کشنده با توجه به مرکز بیماری و پیشگیری (CDC) به عنوان تعدادی از آمریکایی ها به طور بالقوه در معرض این ویروس قرار می گیرد و تحت آزمایشات پزشکی در ادامه به افزایش است.

یکی از 195 شهروندان ایالات متحده تخلیه شده از ووهان, چین, و به طور داوطلبانه محدود به یک پایگاه نظامی در نزدیکی لس آنجلس برای ارزیابی شد و با یک سیلی اجباری قرنطینه پس از تلاش به ترک مرکز بهداشت مقامات وجود دارد گفت: در روز پنج شنبه.

قرنطینه منظور صادر شنبه شب توسط بخش بهداشت و درمان آژانس نیاز به فرد باقی می ماند و در پایگاه هوایی رزرو مارس برای 14 روز دوره کمون این ویروس به جای 72 ساعت تجویز شده توسط CDC به صفحه نمایش evacuees قبل از آنها منتشر می شوند.

“هیچ کدام نشان داده است هر گونه علائم” شهرستان سلامت سخنگوی گفت. این قرنطینه فرد که هویت اعلام نشده است و مطابق با سفارش او اضافه شده است.

پنج شناخته شده ما بیماران معتقد بودند که قرارداد این ویروس در طول بازدیدکننده داشته است به چین کانون در سراسر جهان شیوع در حالی که به تازگی تشخیص داده شده ایلینوی بیمار تایید شده توسط CDC در چهارشنبه آلوده شده توسط همسر خود.

“این اولین مورد از فرد به فرد انتقال در آمریکا گفت:” دکتر آلیسون Arwady یک کمیسر در شیکاگو وزارت بهداشت. حتی پس از Arwady افزود: “هیچ محلی اضطراری است.”

نگرانی در مورد ویروس جدید به سرعت رشد کرد در سراسر جهان به عنوان بیشتر موارد به نوبه خود در خارج از چین است. مقامات بهداشتی هنوز هم نمی دانم چگونه خطرناک ویروس است و یا چگونه به راحتی آن را گسترش می یابد.

سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام کرد شیوع کروناویروس در چین یک اورژانس جهانی به عنوان موارد به 18 کشور جهان است. بیش از 200 کشته و نزدیک به 10 ، 000 موارد گزارش شده در چین اکثریت قریب به اتفاق در داخل و اطراف ووهان چین که در آن اعتقاد بر این است که منشأ در یک بازار که در معامله غیر قانونی حیات وحش است.

ما خطر هنوز هم دیده می شود به عنوان کم

خطوط هوایی رو به رو شد فشار توسط خدمه کابین به توقف همه پروازها با توجه به خبري در مورد قرار گرفتن در معرض به سرعت در حال گسترش coronavirus با American Airlines,’ خلبانان پر کردن طرح دعوی در دادگاه به دنبال فوری متوقف کنید

ایلینوی وزارت بهداشت گفت: آن را ردیابی 21 افرادی که در تماس با آلوده ایلینوی, زن و شوهر هر دو در 60s. مقامات گفتند که شوهر نکرده به تازگی گرفته شده حمل و نقل عمومی و یا حضور در هر گونه اجتماعات بزرگ.

او شده است در انزوا گذشته دو روز پس از نشان دادن علائم و بلافاصله در بیمارستان بستری Arwady گفت.

CDC کارشناسان گفت: آنها غافلگیر شده و توسعه که بیشتر فرد-به-فرد مورد شد و به احتمال زیاد به ظهور. “ما درک می کنیم که این ممکن است مربوط می شود اما بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر ما هنوز هم بر این باورند فوری خطر برای آمریکا کم است CDC مدیر دکتر رابرت Redfield در آزادی گفت: در روز پنج شنبه.

زیر پل هوایی از کارمند وزارت امور خارجه و دیگر آمریکایی ها از ووهان واشنگتن نیز تخلیه غیر اضطراری کارکنان دولت و اعضای خانواده از سفارت آمریکا در پکن و کنسولگری در چنگدو گوانگژو و شانگهای و Shenyang با توجه به شیوع کروناویروس یک وزارت امور خارجه ایران گفت: در روز پنج شنبه.

این بخش نیز منشور اضافی تخلیه پرواز از ووهان ترک روز دوشنبه و یا زودتر از آن گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de