ما شرکت می تواند کار با هواوی در 5G دیگر استانداردهای: تجارت Dept

ایالات متحده روز دوشنبه تایید کرد رویترز گزارش که آن را به اصلاح و ممنوعیت آن در شرکت های ایالات متحده انجام کسب و کار با چین Huawei اجازه می دهد تا آنها را به کار با هم در تنظیم استاندارد برای نسل بعدی شبکه های 5G.

وزارت تجارت ایالات متحده و دیگر سازمان های امضا شده در قانون تغییر است که در انتظار انتشار در دفتر ثبت فدرال گزارش رویترز با استناد به افراد آشنا با این موضوع. حکومت فرستاده شد به فدرال ثبت نام در روز جمعه و قرار است منتشر شود در اوایل روز سه شنبه.

ما تجارت وزیر ویلبر راس تایید این عمل در بیانیه ای به رادیو فردا.

“ایالات متحده نمی خواهد صرفنظر کردن از رهبری در جهانی نوآوری” راس گفت. “گروه متعهد به حفاظت از امنیت ملی آمریکا و سیاست خارجی منافع ما را تشویق صنعت به طور کامل درگیر و حمایت ما از فن آوری برای تبدیل شدن به استانداردهای بین المللی است.”

وزارت بازرگانی آمریکا اعلام کرد این حرکت بعد از آن در روز دوشنبه است. آن اشاره کرد که با ما مشارکت در استانداردها تنظیم “تأثیرات آینده 5G خودمختار وسایل نقلیه هوش مصنوعی و دیگر فن آوری لبه برش.”

در صنعت مخابرات 5گرم یا نسل پنجم شبکه های بی سیم در حال انتظار برای قدرت همه چیز را از بالا-سرعت انتقال فیلم به خود رانندگی اتومبیل.

یک Huawei سخنگوی میشل ژو تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

 

سال گذشته ایالات متحده قرار می گیرد Huawei در وزارت بازرگانی به اصطلاح نهاد لیست که به صورت محدود خرید و فروش از ما محصولات و فن آوری این شرکت با استناد به امنیت ملی است.

صنعت و مقامات دولتی گفت: تغییر حکومت باید به عنوان نشانه ای از ضعف ما در برابر حل و فصل Huawei بزرگترین تجهیزات ارتباطات راه دور ساز. آنها گفتند Huawei نهاد مثال قرار دادن ایالات متحده در یک نقطه ضعف در استانداردهای تنظیمات که در آن شرکت های توسعه مشخصات اجازه می دهد تا تجهیزات از شرکت های مختلف برای عملکرد با هم.

با ما شرکت های نامشخص چه تکنولوژی یا اطلاعات آنها اجازه داده شد به سهم مهندسان از برخی از شرکت های ایالات متحده کاهش می یابد خود را در مشارکت دادن Huawei قوی تر صدای.

قانون جدید آمد و در پاسخ به نگرانی های از شرکت های ایالات متحده و نود و یک فرد مطلع در این باره گفت.

“سردرگمی ناشی از مارس 2019 نهاد لیست به روز رسانی تا به حال سهوا کنار شرکت های ایالات متحده از برخی از ویژگی های استاندارد مکالمات با قرار دادن آنها در یک نقطه ضعف استراتژیک گفت:” نائومی Wilson, مدیر ارشد, از سیاست های آسیا در صنعت فناوری اطلاعات شورای اسلامی که نشان دهنده شرکت از جمله Amazon.com شرکت کوالکام Inc و Intel Corp.

“این بسیار مورد نیاز روشن خواهد شد اجازه می دهد تا شرکت ها برای یک بار دیگر رقابت و سرب در این بنیادی فعالیت های است که کمک به فعال کردن اجرای از فن آوری های پیشرفته مانند 5G و هوش مصنوعی در سراسر بازارهای,” او گفت:. “ما مشتاقانه منتظر بررسی این قانون یک بار نوشته شده و همکاری با دولت در اجرای.”

رویترز به طور انحصاری در ماه گذشته گزارش کرد که اصلاح پیش نویس شده است و در انتظار تصویب است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo خواهد ملاقات با مقامات چینی در هاوایی این هفته در میان افزایش تنش میان دو کشور با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *