ما ارتباطات تنظیم کننده مسائل نشان می دهد علت توجه به چهار شرکت چینی شرکت

این کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده در روز جمعه صادر شده نشان می دهد علت توجه به چهار شرکت های چینی – چینی مخابراتی آمریکا و چین Unicom و آمریکا و اقیانوسیه شبکه و ComNet همه در نهایت متعلق به دولت چین کارگردانی آنها را به “به توضیح دهد که چرا کمیسیون باید شروع فرآیند لغو داخلی و بین المللی بخش مجوز آنها را قادر به کار در ایالات متحده است.”

در یک مصاحبه مطبوعاتی FCC گفته است که این اقدام “بر اساس” FCC را زودتر رد از چین تلفن همراه ایالات متحده آمریکا برنامه به ارائه خدمات ارتباطات از راه دور بین ما و مقصد خارجی.

در مه 9, 2019, FCC تا به حال در بیانیه ای گفت که چین تلفن همراه ایالات متحده آمریکا بود “نه نشان داده است که کاربرد آن در جهت منافع عمومی است.” این بیانیه در ادامه گفت که تصویب چین تلفن همراه ایالات متحده آمریکا نرم افزار “افزایش قابل توجه و جدی امنیت ملی و اجرای قانون خطرات است که می توان از طریق کاهش خطر توافق بین چین تلفن همراه و دولت فدرال است.”

FCC جمعه مطبوعاتی نشان می دهد علت اخطار به نقل از FCC رئیس Ajit Pai عنوان کرد و گفت که سازمان های خارجی ارائه و یا به دنبال ارائه خدمات مخابراتی در آمریکا “نباید یک خطر برای امنیت ملی ما.”

“این نشان می دهد علت سفارشات منعکس ما نگرانی عمیق خود را—یک به اشتراک گذاشته شده توسط ایالات متحده در بخش بازرگانی, دفاع, امنیت, عدالت و دولت و نماینده تجاری ایالات متحده—در مورد این شرکت آسیب پذیری به بهره برداری نفوذ و کنترل حزب کمونیست چین با توجه به اینکه آنها در شرکت های تابعه دولتی چین متعلق به اشخاص.”

Tellingly Pai می گوید: “ما به سادگی نمی تواند یک خطر و امید برای بهترین وقتی که می آید به امنیت شبکه های ما.”

شرکت های چینی باید 30 روز برای پاسخ.

سفارش شده است به طور گسترده ای مورد استقبال آمریکا مدیران و رهبران سیاسی. استقبال نشان می دهد علت توجه FCC کمیسیون جفری Starks اشاره می کند که کشورها در سراسر جهان مبارزه با Covid-19 همه گیر و از این رو تکیه بیشتری بر ارتباطات شبکه های “ما تا به حال هرگز نیاز بیشتری به تأمین امنیت این ارتباطات است.”

سناتور تام پنبه حزب جمهوری خواه از ایالت آرکانزاس مشاهده شده است که شرکت های چینی “مرهون حزب کمونیست چین و عملیات خود را در آمریکا ادامه خواهد داد به یک تهدید برای ما مهم شبکه به عنوان طولانی به عنوان آن همچنان ادامه دارد.”

تام پنبه منجر شده است کمپین برای تنبیه چین برای COVID-19 شیوع.

به تازگی او همراه با کنگره دن Crenshaw, معرفی یک قانون به نام ” جعل عملیاتی مقاومت به گسترش عمل می کنند که در حال حاضر تبدیل به شناخته شده به عنوان نیروی عمل می کنند که خواستار $43 میلیارد هزینه در زیرساخت های نظامی. “این لایحه کمک خواهد کرد که خنثی کردن حزب کمونیست چین اصلی ژئوپولیتیک هدف در پی چین virus: فشار ایالات متحده از غرب اقیانوس آرام ارعاب همسایگان خود و دستیابی به صلیب تنگه وحدت با تایوان از طریق نیروی نظامی” یک مارس 22 مطبوعاتی از سناتور کرد.

در اوایل این ماه سناتور پنبه خواسته بود FCC به لغو و فسخ مخابراتی چین (آمریکا) Corp. اقتدار به ارائه خدمات ارتباطات از راه دور و از ایالات متحده است.

سرتیپ ژنرال رابرت Spalding (Retd) یک ماندارین صحبت چین کارشناس سابق آمریکا خلبان نیروی هوایی و سابق ایالات متحده ارشد دفاع رسمی و دفاع وابسته به چین پکن گفت: من مصاحبه ای در ماه نوامبر گذشته “من به شما تضمین چینی ها در شبکه های ما.” او گفت: به دولت چین دسترسی به مردم آمریکا به اطلاعات خصوصی.

پیش از این ما (همراه با استرالیا و نیوزیلند) مسدود شده بود با استفاده از شرکت چینی Huawei تجهیزات خود را 5G زیرساخت ها است. در دسامبر 2018, Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou دستگیر شد, در کانادا “بیش از possibnle نقض تحریم ها علیه ایران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru