چین دارای یک “نئو امپریالیستی” جاه طلبی را به تمام جهان مطابق با آن ایده های کمونیستی به گفته یک مقام وزارت خارجه.

“ما می دانیم که حزب کمونیست چین را نئو امپریالیستی راه نیست اتفاقی برای شخصیت خود را, اما در حال ضروری از ویژگی های یک ملی گرا و مارکسیست-لنینیست طرز فکر” وزارت امور خارجه معاون وزیر دیوید Stilwell که منجر اداره شرق آسیا و اقیانوسیه وزارت امور داخله روز سه شنبه گفت. “پکن می خواهد به تسلط فوری آن محله و در نهایت اعلام کرد و قوانین خود را در محله خود را بیش از حد هر کجا که شما ممکن است.”

اشاره وزیر امور خارجه مایک Pompeo را فسخ چین ادعای حاکمیت بر swathes گسترده ای از دریای چین جنوبی Stilwell تاکید کرد که ایالات متحده کمک خواهد کرد “متحدان و دوستان” مانند فیلیپین و اگر چین با استفاده از نیروی محروم از جمله کشورهای همسایه از حقوق اقتصادی در آبراه.

“ما در حال ایجاد نظامی ما قابلیت های. ما مراقب باشند. ما ورزش هستند و عامل هر کجا که قوانین بین المللی اجازه می دهد تا” Stilwell گفت: در کنفرانس های مجازی میزبانی توسط مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

Pompeo دقیق رد روز دوشنبه از چین ادعای ارضی بر ساخته شده یک سال 2016 حاکم ساخته شده توسط یک دادگاه بین المللی در مورد به ارمغان فیلیپین. این ادعا بر اساس اظهارات قبلی و تاکید کرد که درگیری در دریای چین جنوبی بین چین و فیلیپین خواهد ماشه آمریکا تحت عمل متقابل دفاع پیمان.

“شده است وجود دارد در بهبود شرایط آمریکا تعهد خود را به متحدان خود به ویژه در جنوب دریای چین سوال در طول چند سال گذشته تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” ریچارد جواد حیدریان مانیل-بر اساس تحلیلگر گفت: در طول یک CSIS پنل زیر Stilwell را ارائه. “بیانیه ای که باید خاص عملیاتی مفاهیم به ویژه در شرایط از آنچه که در حال رفتن به برنامه های احتمالی از نظر کاربرد متقابل دفاع پیمان اگر چین درگیر در هر گونه اقدام تحریک آمیز.”

چین را به تصویر بکشد دریای چین جنوبی اختلاف به عنوان یک اختلاف بین واشنگتن و پکن Stilwell پیش بینی کرد اما او استدلال کرد که اختلاف یک پیش نمایش از چین اقدامات در عرصه حساس در سراسر جهان است.

“هر کجا که شما هستند پکن به طور فزاینده ای می خواهد به خطر ادعای اجبار و کنترل است. ماهیت خود آن را قبول نمی کند پلورالیستی جهان با آزادی های اساسی انتخاب و وجدان” او گفت:. “دریای جنوب چین است که کمتر از یک دور استثنا و بیشتر یک نشانه و یک تهدید چگونه حزب کمونیست چین به دنبال عمل — مگر اینکه آن چهره مقاومت مواجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی