آمریکا و چین جنگ از کلمات بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘چینی ویروس’ اظهار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تماس coronavirus یک “چینی ویروس” در روز سه شنبه و اضافه کرد که او در تلاش برای سرکوب کاذب روایت میفروخت توسط چین که ارتش ایالات متحده به گسترش این ویروس, طبق گزارش های رسانه ها.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در کنفرانس خبری رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: “خوب چین شد قرار دادن اطلاعات بود که غلط است که ما نظامی بود به آنها. که نادرست بود. و به جای داشتن یک استدلال من گفت: من تا به حال به تماس با آن از کجا آمده است. آن را از چین آمده.”

این ادعا که این سخن گفتن او ساخته شده در چین درست بود او اضافه کرد: “بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار دقیق مدت است. من درک نمی این واقعیت است که چین شد و گفت که نظامی ما آن را به آنها داد. ما نظامی را نمی دهد آن را به هر کسی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از تشکیل جلسه با مدیران صنعت گردشگری و استفاده از اصطلاح “چینی ویروس” به معنی بیماری کشنده. مغلوب ساختن پیشی جستن نگهداری آن است که ایجاد هر گونه انگ برابر آسیایی ها در ایالات متحده و اظهار داشت که در آن چین بود که در نظر گرفته شده برای ایجاد یک “ننگ در برابر ما نظامی است.”

تهمت نیز که در کنفرانس خبری که او تصمیم درست با تحمیل ممنوعیت سفر در چین است.

آمریکا و چین جنگ کلمات

چینی سخنگو در مارس 12 اشاره کرد که آمریکا ممکن است مسئول آوردن coronavirus به چین در ووهان کانون ویروس, رویترز گزارش داد.

چین اتهام یک روز پس از امنیت ملی آمریکا و مشاور رابرت اوبراین اظهار داشت که چین رسیدگی نمی coronavirus و زمانی که آن را در مراحل نوپای خود. آن است که به احتمال زیاد به هزینه جهان دو ماه هنگامی که آن را می تواند آماده شده و به طور چشمگیری محدود شیوع.

به عنوان یک پاسخ به چین, نظر در آمریکا رئیس جمهور تهمت رفت و در تماس با ویروس ، در صدای جیر جیر خود را در روز دوشنبه تهمت توصیف ما شرکت های هواپیمایی و صنایع دیگر بودن “به خصوص تحت تاثیر قرار توسط چینی ها ویروس”. بعد از آن در روز سه شنبه او در توئیتر خود نوشت که برخی از ایالات آمریکا بودند “ضربه سخت توسط چینی Virus.”

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نیز دیده می شود پرداختن به این ویروس به عنوان “چینی coronavirus” بود که گرفته شده به خوبی توسط رئیس جمهور چین گفت که “به شدت خشمگین” بیش از این عبارت که او به نام “یک نوع انگ زدن.”

سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang به خبرنگاران در پکن که ما باید “بلافاصله توقف آن غیر قابل توجیه اتهامات علیه چین است.”

آسیا و آمریکایی جوامع در آمریکا نیز ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در چین است.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio, دولت که یکی از سخت ترین ضربه این ویروس در این کشور در توئیتر خود نوشت: “ما آمریکایی-آسیایی جوامع — مردم در خدمت شما — در حال حاضر رنج می برند. آنها لازم نیست شما دامن زدن بیشتر تعصب”

سازمان بهداشت جهانی نیز نگهداری می شود که بیشتر موارد مرگ و میر گزارش شده بود در بقیه جهان از در چین است.

تا کنون این ویروس آلوده بیش از 1,50,000 مردم در سراسر جهان در حالی که گسترش اقتصادی در چین بدترین آسیب دیده باقی می ماند و ایتالیا با بیش از 31,000 آلوده و در حدود 2000 فوت ناشی از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net