رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین باید مجددا تعهد خود را به اجرای فاز 1 قرارداد تجاری امضا شده بین دو کشور در ماه گذشته است.

دو رئیس جمهور توافق برای ادامه ارتباط گسترده و همکاری بین دو طرف کاخ سفید گفت: در یک بازخوانی از رهبران تماس در روز جمعه چین زمان. آنها همچنین با اشاره به دستاورد بزرگ اخیر آمریکا و چین فاز 1 معامله تجارت و مجددا تعهد خود را به اجرای آن کند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اعتماد به نفس در چین قدرت و انعطاف پذیری در مقابله با چالش 2019 رمان coronavirus شیوع” کاخ سفید گفت.

انعطاف پذیری در تجارت و معامله است ؟

روز پنجشنبه چین اعلام کرد که کاهش تعرفه های ما کالاهای رفت و برگشتی یک ما حرکت می کند و به احتمال زیاد رضایت بخشی از توافقنامه تجارت. این ویروس شیوع نگرانی که چین ممکن است قادر به خرید آن وعده داده شده و تحقق شرایط معامله.

 

در اوایل این هفته بلومبرگ گزارش داد که مقامات چینی امیدوار بودند آمریکا موافقت خود را با برخی از انعطاف پذیری در وعده در مقابله مردم آشنا با این وضعیت گفت: هر چند معلوم نیست که اگر چنین درخواست شده است به طور رسمی مطرح شده است.

“فاز 1 با ایران به نفع چین و آمریکا و جهان را به صلح و رفاه” یازدهم گفت ذکر شد در یک گزارش جداگانه توسط دولت چین اجرا Xinhua news agency. “چین امیدوار است آمریکا می تواند کار در کنسرت با چین برای اجرای اجماع و ارتقاء روابط دو کشور به توسعه در مسیر درست در این سال” Xi گفت.

یازدهم نیز امیدوار ما را با آرامش بررسی اپیدمی و منطقی پاسخ دهند. دو طرف باید در حفظ و در تماس و کار با هم برای مهار این بیماری است.

“چین گرفته شده است جامع ترین و دقیق اقدامات برای جلوگیری و کنترل این بیماری همه گیر” Xi به نقل شد. “شده است وجود دارد برخی از پیشرفت. چین به طور کامل اعتماد به نفس و قادر به پیروزی در نبرد در برابر این بیماری همه گیر. این روند بلند مدت چین با ثبات توسعه اقتصادی تغییر نکرده است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de