ایالات متحده (US) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای هم بودن رد کردن مرحله دوم معامله تجارت با چین گفت: روابط بین دو کشور شده است به شدت آسیب دیده با پکن را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

رابطه با چین شده است به شدت آسیب دیده است. من فکر نمی کنم در مورد آن در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز جمعه از یک نیروی هوایی هنگامی که درباره ایران.

پیش از آن در سال مغلوب ساختن پیشی جستن اداره را امضا کرده بود یک مگا فاز یک معامله با چین پس از مذاکرات فشرده بین دو کشور.

روابط بین واشنگتن و پکن باید spiralled رو پس از وقوع این رمان coronavirus. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال نیروگاه های آسیایی را از دست داده و به Covid-19 بیماری همه گیر.

دو کشور نیز sparred بر چین تحمیل جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ محدودیت در آمریکا, روزنامه نگاران, درمان Uyghurs مسلمانان و اقدامات امنیتی در تبت.

رابطه با چین شده است به شدت آسیب دیده است. که می تواند آنها را متوقف طاعون می تواند آنها را متوقف کرده آن را (اما) آنها آن را متوقف کند. آنها را متوقف و آن را از رفتن به بخش های باقی مانده از چین از ووهان استان است. که می تواند آنها را متوقف طاعون آنها نمی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین در شهر ووهان ادعا کرده بیش از 1,30,000 زندگی در آمریکا به 3.1 میلیون موارد تایید شده. ویروس تلفات در چین می ایستد در 4,641 با نزدیک به 85,000 تایید عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت