ایران تور به حالت تعلیق و به دلیل coronavirus

مجلس نمایندگان و سنا sergeants-در-آغوش در حال تعلیق تورهای ساختمان کاپیتول در سی در پاسخ به گسترش coronavirus.

اعلام رسمی انتظار می رود که گاهی اوقات در روز شنبه با توجه به تپه. تعلیق را به اثر به عنوان به زودی به عنوان جمعه و آخرین بار تا پایان ماه مارس.

“دو گروهبان-در-آغوش … در حال آماده شدن برای اعلام کند که آنها را متوقف تورهای کنگره با توجه به کروناویروس” یک منبع گفت:” تپه.

قبلا در این روز و سن. دایان فاینستاین یک دموکرات از کالیفرنیا به نام برای کنگره بسته شود به بازدید کنندگان است. فاینستاین در 86 سال, قدیمی ترین عضو اتاق بالایی.

“من نگران این واقعیت است که ما نیاز به این محل پایین” فاینستاین گفت. “من واقعا بر این باورند که در حال حاضر. نگاه ما چقدر نزدیک. این فقط یک مثال از آنچه اتفاق افتاده است. این موارد باید در صدر 1000 و در اینجا است که آنها در حال رفتن.”

تا کنون رهبری در برابر بسته شدن کنگره به طور کامل و یا تغییر کنگره برنامه.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در روز چهارشنبه که COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس جهانی همه گیر. در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 120.000 مورد تأیید و تقریبا 4,600 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

در ایالات متحده بیش از 1100 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس و 32 نفر فوت کرده اند. رئیس جمهور تهمت برنامه ریزی شده است برای رسیدگی به این ملت از دفتر بیضی در مورد این بیماری همه گیر در 9 p. m. EDT.

“این اولین بار است که همه گیر ناشی از کوروناویروس” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. “ما باید پله به زنگ با صدای بلند و روشن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im