آمریکا و مرز کانادا برای, بسته, سهام سقوط به عنوان coronavirus تاثیر وسیعتر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده را نزدیک مرز خود را با کشور کانادا به “غیر ضروری ترافیک” و شهر نیویورک نقل مکان کرد و نزدیکتر به سفارش ساکنان به ماندن در خانه به عنوان کشور آغاز به سرعت گسترش coronavirus.

این glimmering قمار لاس وگاس امریکا قمار سرمایه دستور داده شد برای رفتن تیره شروع روز چهارشنبه به عنوان اختلال ناشی از این بیماری همه گیر کشیده به تقریبا هر جنبه ای از زندگی آمریکایی. “این تنها حس مشترک” گفت: فرماندار نوادا استیو Sisolak در الزامی بسته شدن غیر ضروری کسب و کار از جمله قمار است که رانندگی خود را در اقتصاد دولتی است.

با مواردی از بیماری تنفسی ناشی از ویروس گزارش شده در تمام 50 ایالت و تعداد کل ما شناخته شده عفونت صعودی گذشته از 6400 میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خانه ماند به جای رفت و آمد به محل کار و یا رفتن به مدرسه. ما مرگ و میر را در صدر 100.

 

بسیاری از مردم شغل از دست داده اند با کسب و کار متعدد بسته شدن در طول بحران حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با این نسخهها کار با کنگره برای تصویب اقتصادی و قانون.

“ما خواهد بود با رضایت متقابل به طور موقت بسته ما در شمال مرز با کانادا به غیر ضروری ترافیک. تجارت خواهد شد نمی شود. جزئیات را دنبال کنید!” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

وال استریت اصلی سقوط شاخص در روز چهارشنبه به عنوان رشد علائم کروناویروس خسارت به شرکت های بزرگ امریکا را تحت الشعاع قرار خوشبینی در مورد جارو رسمی حرکت می کند برای محافظت از اقتصاد است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: او “تقریبا به نقطه” معرفی پرجمعیت ترین شهر اتخاذ یک “پناهگاه در محل” سیاست که نگه داشتن ساکنان محدود به خانه های خود.

د Blasio, صحبت کردن در ان بی سی‘s امروز نشان می دهد گفت که او برنامه ریزی شده به صحبت با فرماندار اندرو کومو در مورد این موضوع بعد از آن در روز. شهر نیویورک تا به حال 923 تایید coronavirus موارد که از سه شنبه شب. د Blasio گفت که او انتظار می رود تعداد موارد در خود شهرستان به سرعت در حال افزایش.

“ما در حال رفتن به بالا 1,000 امروز بدون شک. ما در حال رفتن به در 10,000 نه چندان طولانی از هم اکنون” شهردار گفت. “ما باید کمی بیشتر ما را به درک بهتری از چگونه ما می رویم به مردم غذا و دارو” د Blasio گفت: وقتی پرسید که چگونه او برای اجرای “پناهگاه در محل” سیاست در این شهرستان بیش از 8 میلیون نفر است. “اما من باید بگویم آن است در نظر گرفته شود به طور جدی شروع امروز.”

نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا هستند متحده با بیشترین موارد ویروس.

ما مقامات بهداشت درخواست کرد به جوانی به “خود” توسط غذای دستورالعمل در خود به انزوا بلانت coronavirus شیوع و هشدار داد که کاخ سفید ممکن است به گسترش آن اقدام طرح اگر 15 روز ثابت می کند کافی نیست.

سیستم مراقبت های بهداشتی در معرض خطر

“پانزده روز است به احتمال زیاد نمی تواند به اندازه کافی به ما را تمام راه را از طریق, اما ما واقعا نیاز به تکیه به آن در حال حاضر, بنابراین ما می تواند خم منحنی در 15 روز و در آن نقطه ما ارزیابی مجدد” ما جراح عمومی جروم آدامز گفت: NBC’s امروز برنامه. “اگر ما می تواند امریکا را به تمام زمین در 15 روز آینده ما می تواند صاف منحنی … نه ما پایمال سیستم بهداشت و درمان و امیدوارم از این طریق دریافت کنید.”

تجدید هشدارهای دنبال کرد روز سه شنبه اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال $1 تریلیون بسته محرک احتمالا شامل 1000 $در پرداخت های مستقیم به فردی آمریکایی است.

حتی با هوشیاری سیستم بهداشت و درمان فرار از خطر در حال اجرا از دستگاه های مانند هواکش و ماسک, بهداشت و درمان, مقامات گفت.

برگ برنده دولت در مواجهه با انتقاد

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر دولت پاسخ تکرار تماس برای 15 روز از اقدام هماهنگ اما گفت: این اثر به احتمال زیاد معطل تا نیمه تابستان. “ما به طور کامل انتظار داریم که ما را در برخورد با کروناویروس در ایالات متحده برای ماه” پنس گفت: رادیو عمومی ملی در مصاحبه ای که پخش شده در روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه با انتقادات خود را برای دست زدن به بحران حتی به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر 3 وعده داده است که آمریکایی ها را به زودی ببینید پول برای کمک به جبران اقتصادی درد لرزه تعطیلی در سراسر کشور است. کنگره هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید و کار چند میلیارد دلاری اضطراری لایحه با هر گونه پرداخت نقدی به احتمال زیاد بخشی از یک بعدی بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود دست زدن به بحران نوشتن در توییتر او “انجام یک کار بسیار خوب از ابتدا” و assailing پوشش رسانه ای. منتقدان او را متهم کرد از ابتدا به حداقل رساندن خطر, دادن پیام های مخلوط و به ارائه اطلاعات غیر قابل اعتماد در مورد مسائل مانند در دسترس بودن تست است.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که برگزاری یک کنفرانس خبری مربوط به غذا و دارو و coronavirus داد اما به جزئیات. کاخ سفید نیروی کار روزانه اخبار کنفرانس برنامه ریزی شده بود 11:30 صبح به وقت شرق آمریکا (1630 به وقت تهران).

دولت او در اواخر روز سه شنبه همچنین از کنگره خواسته برای یکی دیگر از $45.8 میلیارد دلار برای تقویت سازمان های فدرال در میان شیوع دنبال پول اضافی برای کمک به پاکسازی فرودگاه دریافت تجهیزات حفاظتی فدرال افسران و تقویت دفاع سایبری.

جوانان هجوم دستورالعمل

در همین حال مقامات بهداشتی بودند در پاسخ به گزارش هایی است که افراد جوان در سراسر کشور هجوم رسمی دستورالعمل در مورد ماندن در منزل و اجتناب از اجتماعات بزرگ و افزایش خطر گسترش ویروس.

Seema Verma سر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: افرادی که نمی نشان می دهد هر گونه علائم می تواند از گسترش این ویروس به دیگران که بیشتر در معرض خطر به ویژه افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

“آن وقت در هر آمریکایی به انجام بخشی خود را حتی که هزاره نسل” ورما گفت CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im