ما بر اساس بهداشت و درمان عمده مشیت مجموعه جهانی مرکز نوآوری در حیدرآباد

مشیت الهی مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان ارائه دهنده افتتاح جهانی آن مرکز نوآوری در هند با برنامه ریزی برای سرمایه گذاری تا 100 میلیون دلار و induct بیش از 2000 فن.

این است $26 میلیارد-شرکت توسعه مرکز در خارج از ایالات متحده. این برنامه برای شروع با 350 techies در مدت یک سال و به تدریج سطح شیب دار آن را به بیش از 2000 مرکز در عرض 3-4 سال.

Murali کریشنا ارشد معاون رئیس جمهور و مدیر کشور مشیت هند می پیوندد که از مایکروسافت می خواهد سر جهانی نوآوری مرکز. این مرکز در تمرکز بر مهندسی اطلاعات, اطلاعات, دیجیتال, نوآوری, حرفه ای, خدمات, خدمات اینترنتی, امنیت, توسعه نرم افزار و پشتیبانی فنی.

این تیم را ساخت و نوآوری با داده های بزرگ مصنوعی, هوش, یادگیری ماشین, Oracle Cloud, Microsoft Azure, توسعه وب, پردازش زبان طبیعی, تجزیه و تحلیل ترافیک و دیگر فن آوری های نوظهور.

ضربه فیلم های پورنو کار مور معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر ارشد فناوری اطلاعات مشیت گفت: “فن آوری نقش مهمی در آوردن پراویدنس چشم انداز سلامت برای یک دنیای بهتر “برای زندگی”است.

Murali کریشنا گفت: “من هیجان زده برای ساخت یک تیم است که استفاده از تکنولوژی و نوآوری برای تبدیل مراقبت است.”

Jayesh Ranjan اصلی Secretaray, آن, صنایع, Telangana گفت: “حیدرآباد تبدیل به یک مقصد مورد نظر برای بسیاری از آن ها و دفاع شرکت. همه آنها که به راه اندازی امکانات توانسته اند به رشد بسیار سریع تر از آنچه پیش بینی کرده بود. اپل در حال برنامه ریزی به 5000 نفر اما در حال حاضر رشد گذشته 7,000.”

جوئل Reifman آمریکا مشاور عمومی در حیدرآباد گفت: در کمتر از شش ماه پس از حضور او در حیدرآباد این چهارمین ما شرکت افتتاح یک مرکز. این است که هیچ حادثه است اما با توجه به جذابیت حیدرآباد به عنوان مقصد سرمایه گذاری و حمایت از دولت است.

آمازون که راه اندازی یک مرکز برای 15,000 منابع امن مختلف گواهی عدم سوء پیشینه در 11 روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>