دادستان کل ویلیام Barr دستچین بالا دادستان ریاست راجر سنگ مورد گزارش مجوف به دادستان ها به دنبال یک شیب حکم زندان برای دوست دیرین از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

تیموتی شیا تازگی نصب موقت آمریکا وکیل در سی اطلاع وزارت دادگستری رهبری است که او بر این باور اولیه هفت به نه ماه از صدور توصیه برای سنگ بیش از حد بیش از حد DOJ منابع گفت: وال استریت ژورنال‘s کیمبرلی Strassel.

اما چهار خط دادستان از جمله سه نفر که در خدمت ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی تهدید به خروج از این مورد اگر خود را مجازات درخواست شد, کاهش یافته و روز دوشنبه دادگاه مهلت نزدیک شدن به درخت روغن قلم کوتاه آمد.

“آقای شیا — جدید به کار — دچار یک لحظه از نامردی و فرستاده شده به این اتمام حجت” Strassel نوشت.

یک بار DOJ رهبری آموخته بلند صدور حکم توصیه برای سنگ که به اعدام محکوم شد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره آنها نقل مکان کرد به ابطال دادستان نشان می دهد به جای به چهار سال زندان زمان. در مدت زمانی چهار دادستان فدرال انصراف از مورد و یک ترک شغل خود را به طور کامل.

یک وزارت دادگستری نماینده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این گزارش.

به عنوان برگ برنده توییتی در مورد اصلی هدایت اوایل روز شنبه خواستار آن یک “سقط جنین از عدالت” قبل از برگشت دموکرات ها را متهم به او و دادستان کل ویلیام بر دخالت در این مورد را خواستار تحقیقات. دادستان از سراسر کشور به رسانه ها گفت که سنگ وضعیت افزایش اضطراب خود را در مورد کار در هر مورد که ممکن است جلب منافع از مغلوب ساختن پیشی جستن از ترس که Barr نمی خواهد آنها را به بالا.

Barr گفت که او “بسیار شگفت زده” توسط سخت تر پیشنهاد مجازات اما ادعا کرد این تصمیم به مقیاس آن ساخته شده بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان هدایت. او همچنین گفت: ABC News در روز پنج شنبه که تهمت را ثابت عمومی تفسیر در وزارت دادگستری باعث می شود “این غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و ادعا کرد که کار خود را باقی خواهد ماند مستقل از رئیس جمهور سیاسی خواسته.

کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “نبود زحمت” توسط Barr محکومیت خود را توییتهایی اما رئیس جمهور توییتی در مورد Barr روز بعد.

“‘رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی,'” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت در توییتر به نقل از Barr. “این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de