نیاز فوری به تدبیر هند-استراتژی خاص برای مبارزه با COVID-19: راهول گاندی

اظهارات آمد در CWC جلسه که در آن به جای او رئیس حزب سونیا گاندی نخست وزیر مانموهان سینگ و دیگر رهبران ارشد در مورد بهداشت بحران از طریق ویدئو کنفرانس.

نیاز فوری وجود دارد برای هند-استراتژی خاص برای مبارزه با شیوع کروناویروس کنگره رهبر راهول گاندی گفت: در روز پنج شنبه و تأکید کرد که این کشور باید آماده شدن برای “ویرانی اقتصادی”. اظهارات آمد در کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) جلسه که در آن به جای او رئیس حزب سونیا گاندی نخست وزیر مانموهان سینگ و دیگر رهبران ارشد در مورد بهداشت بحران از طریق ویدئو کنفرانس.

“در کنگره CWC جلسه امروز تاکید کرد نیاز فوری به تدبیر هند خاص استراتژی برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و برای کنگره کارگران و رهبران برای کمک به نرم کردن ضربه با کمک به فقیر و آسیب پذیر ترین بخش از جامعه ما در هر راه ممکن” راهول گاندی توییتی پس از این نشست است.

اخبار مرتبط

COVID-19 خصوص حملات سن افراد, افراد مبتلا به بیماری های ریوی, بیماران دیابتی, افراد با بیماری های قلبی آنها را آسیب پذیرترین سابق رئیس کنگره بیان شد که در این نشست توسط حزب رئیس سخنگوی Randeep Surjewala.

“همه دولت های ایالتی نیاز به موضوع خاص مشورتی برای این دسته بندی ها و مراقبت” راهول گاندی گفت: در این نشست است. “ما باید نگاه COVID-19 به مدت دو ماه از ماه فوریه و صحبت های کارشناسان. هیچ کشوری در جهان تلاش کرده است یک مستند با مهاجر کار بدون تنظیم برای اقامت خود را, مواد غذایی و جیره و سوق دادن آنها به خانه او گفت:” در حادثه حمله به دولت است.

راهول گاندی به نام در این حزب به عنوان یک ناظر و اطمینان حاصل شود که آسیب پذیر ترین و فقیر محافظت جامع. “هند برای مبارزه با COVID-19 با هند-استراتژی خاص و مشاوره. هند نیاز به آماده شدن برای ویرانی اقتصادی,” او گفت: به نقل از.

گاندی کنگره خواسته کارگران برای کمک به مردم نرم کردن ضربه و کمک به هر شیوه ممکن است. “همچنین شما اجازه می دهد پیام این است که ما نیاز به مراقبت های ویژه ای از ما شهروندان ارشد و بزرگان,” او اضافه شده است.

پرداختن به CWC, AICC دبیر پریانکا گاندی Vadra ادعا کرد که اوتار پرادش تا به حال با آن مواجه حداکثر فشار از کارگران مهاجر’ exodus. “مردم در حال حاضر در قرنطینه و در شرایط غیر انسانی و با اسپری حشره کش” او ادعا اضافه کرد که به جای حمایت از کسانی که به خانه بازگشت و پلیس و دولت در تا بودند “ضرب و شتم و سلب آنها را”. “ما کارگران را به کمک در کار با مواد غذایی و دارو” پریانکا گاندی گفت. تست برای COVID-19 باقی مانده است کلیدی برای جلوگیری از آن, او گفت:.

پریانکا گاندی در ادامه گفت که مدرسه هزینه شد یک چالش عمده برای پدر و مادر امروز و باید در نظر گرفته شود.
علاوه بر سونیا گاندی, Rahul و پریانکا, پارتی وزرای ارشد — Bhupesh Baghel (Chhattisgarh), Ashok Gehlot (راجستان), Amarinder سینگ (پنجاب) و V Narayanasamy (تامیل نادو) — رهبر اپوزیسیون در Rajya سبها غلام نبی آزاد اسلامی, رهبر کنگره در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury ارشد و رهبران حزب احمد پاتل Mallikarjun Kharge و K آنتونی همچنین خطاب به CWC دیدار خواهد کرد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de