‘فوری’: گروه دو حزبی از سناتورهای اصرار چین به ‘فورا’ خیس بازارهای

یک گروه دو حزبی از سناتورها به نام پس از چین به ممنوعیت همه آن زندگی حیات وحش در بازار, همچنین شناخته شده به عنوان “مرطوب بازار” اعتقاد بر این بود که منبع بسیاری از کشنده بیماری های عفونی است که گسترش در سراسر جهان از جمله COVID-19.

11 سناتور رهبری جمهوری خواه ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی و دموکراتیک بهداشت ، کریس Coons دلاور با ارسال نامه ای به چین سفیر ایالات متحده Cui Tiankai اصرار حاکم کمونیست چین حزب به عمل آورند.

“ما ارسال فوری به درخواست چین که بلافاصله همه عامل مرطوب بازار که پتانسیل به افشای انسان به خطرات بهداشتی از طریق معرفی انسان و دام بیماری به جمعیت انسانی” سناتور گفت. “آن را به خوبی مستند شده است که مرطوب در بازار چین شده اند منبع تعدادی از مشکلات بهداشتی در سراسر جهان و عملیات خود را باید بلافاصله متوقف بنابراین به عنوان برای محافظت از مردم و جامعه بین المللی از اضافی خطرات بهداشتی.”

سناتور با اشاره به این که گائو فو مدیر چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است ادعا کرد “منشاء جدید کروناویروس است که حیات وحش به فروش می رسد به طور غیر قانونی در ووهان غذاهای دریایی بازار است.” و آنها با اشاره به این که Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت نیز نامیده می شود برای بسته شدن این حیات وحش بازارهای پایین.

“من فکر می کنم ما تعطیل مرطوب بازارهای حق دور. منظورم این boggles ذهن من چگونه زمانی که ما بسیاری از بیماری هایی که بیرون آمدن از آن غیر معمول انسان و رابط کاربری است که ما فقط آن را تعطیل کند” Fauci گفت در ماه آوریل است. “من نمی دانم چه چیز دیگری به رخ می دهد تا ما را به درک که … من می خواهم برای دیدن بقیه جهان واقعا ناب با مقدار زیادی از فشار بر این کشورها است که باید از آن به دلیل آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر یک نتیجه مستقیم از آن است.”

سناتور گفت: Fauci عبارت بودند “واقعی و فوری” و “مشاوره باید بلافاصله به دنبال.” قانونگذاران افزود که چین “باید نقش مهمی در خاموش کردن آن مرطوب بازار است که افشای انسان به خطرات بهداشتی و نیز ترغیب دیگر کشورها به انجام همان.”

پیش از آن در هفته گراهام و دیگران با ارسال نامه ای به سازمان بهداشت جهانی است که در زیر آتش خود را برای پاسخ به COVID-19 شیوع و هوا coziness با چین و همچنین به عنوان جهان سازمان بهداشت حیوانات و غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد ترغیب آنها به پایان مرطوب بازار در سراسر جهان به “کمک به جلوگیری از همه گیر بعدی.”

که نتیجه COVID-19 ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در چین و یک گزارش تحقیقی در فوریه یافت “اوایل موارد شناسایی شده در ووهان بر این باور هستند که باید به دست آورد و عفونت از یک زئونوز منبع” در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی.

جمهوری خواه سنسور. تام پنبه از آرکانزاس و تد کروز از تگزاس در میان دیگران بر این باورند که این رمان coronavirus ممکن است نشات گرفته از یک اتفاقی آزمایشگاه فرار از چین و ایمنی زیستی سطح 4 سوپر آزمایشگاهی که تحقیقات انسان, بیماری های عفونی چند مایل از بازار است.

دموکرات ایالت کریس ون Hollen مریلند نیز امضا شنبه نامه به چین همراه با جمهوری سنسور. کوین کرامر از داکوتای شمالی تهم Tillis کارولینای شمالی مارتا McSally آریزونا, مدل لباس هاید-اسمیت از می سی سی پی, Marsha بلکبرن از تنسی جان Hoeven از داکوتای شمالی میت رامنی در ایالت یوتا و ریک اسکات از فلوریدا.

در این نامه با اشاره به سال 2006 مقاله از زمان نظرات در بیماری های عفونی که به نام خیس بازار “منحصر به فرد فاصله برای انتقال بالقوه پاتوژن های ویروسی” و گفت: مرطوب بازار “در نزدیک نزدیکی به انسان, با, بالا, بار ویروسی و یا گونه های بالاتر انتقال بهره وری و تسهیل انتقال ویروس به انسان است.”

نمایندگان مجلس همچنین نظرات از چین دفتر سیاسی کمیته دائمی در ماه فوریه که به اذعان “کاستی” در چینی پاسخ. این دفتر سیاسی گفت, چینی, حزب, کمیته ها و دولت ها در تمام سطوح باید “را اپیدمی پیشگیری و کنترل به عنوان مهم ترین کار در حال حاضر است.” این دفتر سیاسی همچنین گفت: “لازم است برای تقویت بازار نظارت قاطعانه با بان کی مون و به شدت سرکوب غیر قانونی حیات وحش, بازار و تجارت, و کنترل خطرات عمده سلامت عمومی” است که می تواند بنیادی از بازار.

“با وجود این اظهارات, مرطوب بازار در ووهان و در سراسر چین در حال بازگشت در عملیات اخیر پس از خاموش شدن ناگهانی” سناتور گفت. “ما اصرار چین را تعطیل خیس بازار است که اجازه می دهد تا برای تعامل بین انسان و حیوانات وحشی که مطرح سلامت عمومی خطرات. ما را در درک و احترام است که مرطوب بازار یک جزء مهم برای جامعه و راه زندگی, اما ما معتقدیم جریان لحظه ای است که اختلال در زندگی روزمره در سراسر جهان تماس بی احتیاطی.”

وجود شواهد مستند که چین در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر گسترش coronavirus محدود خبرچین گمراه که و تلاش برای جلوگیری از خارج از کارشناسان بهداشت و درمان. حداقل یک مطالعه نشان داد که اگر دولت چین تا به حال عمل کرده و با سرعت بیشتری coronavirus را گسترش جهانی شده اند تا حد زیادی کاهش می یابد.

گزارش ها نشان می دهد پزشکان چینی می دانستم که در اطراف اواخر دسامبر و اوایل ژانویه که انسان-به-انسان انتقال coronavirus تقریبا قطعا اتفاق می افتد و دولت چین سکوت پزشکی حرفه ای که اقدام به رفتن ، هنوز توییتی که در Jan. 14 که “تحقیقات اولیه انجام شده توسط مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال است.”

رئیس جمهور تهمت و گفت: این هفته که “واقعا آن را منفجر” و به نظر می رسد “بسیار چین-محور.” او همچنین آورده تا چشم انداز انجماد بودجه به سازمان است. انتقادات خود را وادار به پاسخ از که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus در روز چهارشنبه.

“Please don’t سیاسی این ویروس” Tedros گفت. “اگر شما نمی خواهید بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما خودداری از سیاسی کردن آن است.”

Tedros خارجه چین در پاسخ بارها و بارها از جمله پس از دیدار با رئیس جمهور چین در پکن در ماه ژانویه است.

مقامات ایالات متحده و نمایندگان مجلس بارها و بارها مطرح شده و سوالات در مورد اینکه آیا کسی بود که بی جهت تحت تاثیر چین است. تایوان ادعا کرد که در آن هشدار داده که در مورد مسری تهدید ناشی از کروناویروس در دسامبر اما گفت که آن هشدارها توجهی نشد رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im