تا جاده به عدالت اجتماعی و رشد اقتصادی: اقتصاد دولتی به سمت سریع و رشد پایدار همراه با شادی

CM Yogi Adityanath has fixed the goal of UP to become a $1 trillion economy and prepared a roadmap for it.سانتی متر یوگی Adityanath ثابت است هدف برای تبدیل شدن به یک $1 تریلیون اقتصاد و تهیه یک نقشه راه برای آن است.

توسط Rahees سینگ

تحت رهبری تا سانتی متر یوگی Adityanath دولت را تکمیل کرده است سه سال است. کار انجام شده توسط دولت اتحادش را تغییر ادراک از اوتار پرادش است. دولت آمده است از بیمار دسته برای تبدیل شدن به یک محل پیشرو در کشور است.

اخبار مرتبط

یوگی Adityanath باعث شده است تا دولت و دولت با یک رویایی رویکرد است. این است دلیل که چرا او متمرکز پی در پی در بخش کشاورزی و کشاورزان; صنعت و تجارت و زیرساخت ها; ایمنی در زنان, تغذیه و تعالی کودکان و جوانان است. به منظور توسعه اوتار پرادش به عنوان موتور رشد کشور سانتی متر ایجاد یک دستور کار برای حرکت رو به جلو با توجه به PM ‘5Ps’ یعنی بالقوه سیاست, برنامه ریزی عملکرد و پیشرفت سرود. سانتی متر یوگی Adityanath ثابت است هدف برای تبدیل شدن به یک $1 تریلیون اقتصاد و تهیه یک نقشه راه برای آن است.

تا امروز بهتر بالقوه از نظر جمعیت شناسی ماهر و حرفه ای. دولت بیش از سه سال گذشته پدید آمده است به عنوان یک مقصد بهتر برای سرمایه گذاری با توجه به مثبت محیط زیست در سراسر زیرساخت های قانون و نظم و سهولت انجام کسب و کار. برای پایداری و رشد سریع در پیشرفت اقتصادی از دولت لازم است به چند بعدی توسعه و CM گرفته است گام در این جهت است.

در سه سال گذشته به سانتی متر را تقویت حکومت داری خوب با اتخاذ یک سیاست تحمل صفر در قانون و نظم است. او تغییر کرده است ساختار اجتماعی-اقتصادی با اجرای های مختلف دولت و دولت مرکزی طرح. طرح های مانند Pradhan Mantri Awas ارشد وزیر مسکن Ujjwala, Saubhagya, Kanya Sumangala توده ازدواج باید تقویت طبقه از جامعه است. این منجر به این افراد به پیوستن به جریان اصلی. این افزایش پس انداز الهام بخش آنها را به انجام کسب و کار خصوصی که در آن دولت ارائه شده فنی و مالی کمک کند.

دولت غنی شده کشاورزان با ارائه انواع مختلف پشتیبانی از امکانات از جمله وام پوشی. از یک طرف آنها آموزش دیده اند برای کاهش هزینه ورودی با استفاده از صفر-بودجه های کشاورزی و از سوی دیگر قیمت مناسب و تضمین شده است با توجه به دولت تهیه ومیگوید و نزدیک به هدف دو برابر شدن کشاورز درآمد.

دولت نیز اجرا جدید سیاست صنعتی و حاوی 21 سرمایه گذاری های جدید دوستانه در نظر دارد. در فوریه 2018 سرمایه گذاران اجلاس سران برگزار شد که در آن MoUs تومان ارزش 4.68 لاخ کرور امضا شد. پس از سرمایه گذاران اجلاس و اجرای ODOP طرح MSME صنعت از دولت فعال شد. خروجی اقتصاد روستایی به ازای هر واحد افزایش یافته است متناسب خروجی سرانه افزایش ‘سرانه روستایی داخلی تولید’. این منجر به یک سمت حرکت اجتماعی و عدالت اقتصادی تضمین فراگیر و توسعه پایدار دولت است.

Ganga Yatra و Mukhyamantri Arogya میله باید بیشتر کمک به این ابتکار. CM آغاز شده Jan Arogya میله کمک خواهد کرد که در ارزش علاوه بر این به تولید ناخالص داخلی.

اقتصاد دولتی به سمت سریع و رشد پایدار همراه با شادی.

نویسنده یک متخصص در امور اقتصادی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>