ارتقاء مهارت های خود را: مردم AI آماده

این کمپین را می خواهیم آن را حرفه ای دانش آموزان و همه علاقه مند به فن آوری به منظور افزایش درک خود را از در حال ظهور فن آوری.

در حالی که کسب و کار متعدد مهاجرت به اتخاذ فرآیندهای جایی که کارکنان کار از خانه در طول این استثنایی وجود دارد نیاز بیشتری برای آنها را به ادامه تلاش های خود را در افزایش مجموعه مهارت های خود را باقی می ماند و در آینده آماده است. با هدف افزایش هوش مصنوعی آمادگی این انجمن صنعت Nasscom در همکاری با وزارت های الکترونیک و آن معرفی شده است بر روی تقاضا دروس در هوش مصنوعی است. این امر می تواند تحت Nasscom FutureSkills ابتکار و اجازه خواهد داد که افراد به upskill خود را در طی چند هفته آینده.

Nasscom FutureSkills به سرپرستی یادگیری عمیق و برنامه های خود را برای شریک زندگی اکوسیستم است که در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در Nasscom سایت برای همه کاربران. بنیادی هوش مصنوعی دوره از SkillUp آنلاین است تراز وسط قرار دارد به این صنعت توصیه می شود پایه و اساس هوش مصنوعی برنامه درسی (قیمت خرده فروشی 6,800 تومان) رایگان برای همه تا مارس 15 سال 2020 است. بنیادی Big Data Analytics دوره از دیجیتال Vidya تراز وسط قرار دارد به این صنعت توصیه می شود بنیاد BDA درسی نیز به زودی در دسترس رایگان از هزینه (قیمت خرده فروشی 5,000 تومان). علاوه بر عمیق skilling وب سایت را نیز شامل microlearning محتوا در هوش مصنوعی به عنوان سریع دانش بایت.

اخبار مرتبط

آجی Prakash Sawhney, منشی, وزارت, الکترونیک, و, آن, گفت:, “Covid-19 انداخته است تا چالش های بی سابقه ای برای جهان و صنایع به طور یکسان. در حالی که ما همچنان به مبارزه با این چالش به عنوان یک کشور مهم برای استفاده از این فرصت برای ارتقاء مهارت های خود را به منظور باقی می ماند صنعت مربوطه و در آینده آماده است. این کمپین را می خواهیم آن را حرفه ای دانش آموزان و همه علاقه مند به فن آوری به منظور افزایش درک خود را از در حال ظهور فن آوری. ما شروع با هوش مصنوعی به عنوان این است که یک مهارت است که هر حرفه ای نیاز خواهد شد.”

Nasscom اذعان به نقش هوش مصنوعی و دیگر فن آوری های در حال ظهور به عنوان یک ضرورت برای ساخت دیجیتالی طراحی شده فردا. خود ابتکار عمل را اجازه می دهد تا مشترکین برای یاد گرفتن familiarised با AI فعال فن آوری و تمرین هوش مصنوعی ابزار به منظور رسیدن به یک درک عمیق تر در فن آوری است. این فعال خواهد شد از طریق میکرو یادگیری مطالب خواهد شد که هزینه رایگان به کاربران. در هفته های آینده Nasscom همچنین برنامه ریزی برای ارائه آموزش ماژول در فن آوری های دیگر مانند داده های IoT, امنیت, همراه با آموزشی برای شرکت کنندگان برای ایجاد یادگیری تعاملی در این تم.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر