به روز شده در: دیوان عالی کشور تکذیب اعدام برای آلاباما مرد به جرم قتل چهار افسر پلیس

دیوان عالی کشور را رد کرده است یک درخواست به ماندن اجرای یک آلاباما عملیات برنامه ریزی شده برای دریافت مجازات اعدام در پنج شنبه شب.

در اوایل روز پنج شنبه, عدالت, کلارنس توماس صادر کرد, اعدام, به طور موقت توقف ناتانیل جنگل از مرگ توسط تزریق کشنده. دادگاه سپس خالی توماس منظور اجازه می دهد اعدام برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

ناتانیل جنگل برنامه ریزی شده بود برای اجرای حکم اعدام در 6 p. m. به وقت محلی در روز پنج شنبه. به طور فزاینده ای از جان گذشته حامیان جنگل التماس خواه آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey به اعطای یک محکوم کردند. جنگل هواداران گفت که اعتراف کری اسپنسر جنگل را به اتهام همدست در قتل سه افسر پلیس, پشتیبانی جنگل ادعای بی گناهی. اسپنسر شهادت دادند که او را کشته افسران و جنگل بود و نه به طور مستقیم درگیر است.

یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده وودز در سال 2005 از کشته شدن سه افسر پلیس و تیراندازی یک مطلب در یک مشکوک به ترک خانه در بیرمنگام در ژوئن 17, 2004. هیئت منصفه رای دادند 10-2 به توصیه مجازات اعدام برای جنگل.

جنگل آماده کرده بود برای او لحظات پایانی ساخت تماس های خود را به خانواده و دوستان و سفارش خود را آخرین وعده غذایی. او فقط یک گاز از مرغ قبل از رفتن به اعدام مجلسی.

به روز رسانی: این قطعه به روز شده است تا منعکس کننده که دادگاه عالی محروم ماندن از اعدام تخلیه توماس زودتر حاکم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im