سنای آمریکا حمایت قانون در روز پنج شنبه برای محدود کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی به راه انداختن جنگ علیه ایران rebuking او هفته پس از اعتصاب علیه ایران فرمانده نظامی تهران و قصاص مطرح ترس از گسترده تر منطقه ای و درگیری است.

هشت نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن همکار جمهوری خواهان دموکرات پیوست به تصویب جنگ قدرت وضوح توسط 55-45. اندازه گیری نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف ما نیروهای درگیر در جنگ علیه ایران مگر اینکه کنگره اعلام جنگ و یا عبور خاص مجوز برای استفاده از نیروی نظامی.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده حق وتو وجود دارد و انتظار نمی رود به حمایت کافی برای جمع اوری دو سوم سنا فوق العاده اکثریت را زیر پا بگذارند. پنجاه و سه نفر از 100 سناتور جمهوری خواهان هستند که به ندرت با رئیس جمهور است.

سناتور رای دادند و تقریبا در امتداد خط حزب یک هفته پیش به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح اتهامات پس از رسیدگی و محاکمه که تأکید واشنگتن تلخ حزبی تقسیم. مخالفان گفت: این قطعنامه را تصویب ارسال پیام اشتباه است. “ما نیاز به ارسال یک پیام از استحکام و ضعف نیست” گفت: سناتور جیم Risch جمهوریخواه و رئیس کمیته روابط خارجی سنا.

دموکراتیک Senator Tim Kaine, سرب حمایت از این قطعنامه گفت: این رای نشان داد قدرت و انعکاس اهمیت کنگره وزن در تصمیم به استقرار نیروهای نظامی است. حتی اگر سنا نمی تواند نادیده گرفتن یک حق وتو Kaine گفت: این قطعنامه را حامیان امید آن را تحت تاثیر قرار تهمت که آن را به آینده اقدام نظامی اضافه کرد که رئیس جمهور مراقبت در مورد آنچه فکر می کند که اگر نه مجلس سنا.

“این لایحه به میز خود است نشانه ای که ما در حال گوش دادن به ما از تشکیل و ما در حال گفتن او چشم به جنگ دیگری خواهد بود یک ایده بد” Kaine یک کنفرانس خبری گفت پس از رای دادن.

این لایحه حامیان همچنین اشاره کرد که آنها به دست آوردن حمایت بیشتر برای تلاش های خود را به کنگره قدرت اعلام جنگ است. قانون اساسی می دهد که قدرت را به کنگره نیست, رئیس جمهور, اما رئیس جمهور از هر دو طرف در دهه های اخیر گسترش یافته کاخ سفید اقتدار به دنبال اقدام نظامی بدون قانونگذاران ورودی.

در ماه ژوئن یکی دیگر از قطعنامه ای که مورد نیاز خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن به کنگره اجازه قبل از قابل توجه ایران شکست خورده در مجلس سنا.

دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان به تصویب یک قطعنامه مشابه در ماه گذشته نیز با کمتر از یک اکثریت دو-سوم. در علاوه بر این به اندازه کافی وجود دارد تفاوت بین به نسخه مجلس سنا و مجلس است که باید آن را منتقل می کند که در اتاق دوباره قبل از آن را می توان به مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su