تا مدارس به ترویج دانش آموزان از کلاس 1-8 بدون برگزاری امتحانات

به عنوان هند است دست و پنجه نرم کردن با صحنه-2 از رمان coronavirus زمانی که این بیماری همه گیر شروع به آلوده کردن مردم محلی در مدارس, Uttar-Pradesh تصمیم گرفته است برای ترویج این دانش آموزان از کلاس 1 به کلاس 8 بدون درخواست آنها را به نظر می رسد به صورت سالانه exam, تایمز هند گزارش شده است.

مقامات دولتی اعلام کرده اند ارتقاء دانش آموزان در مارس 18, چهار شنبه. این مقامات همچنین به ذکر است که مدارس در بسته باقی می ماند تا مارس 2. امتحانات رقابتی نیز به تعویق افتاد در دولت است.

این ویروس به گسترش رد پای آن در بالا آن را به عنوان گزارش یک مورد دیگر از COVID-19 روز چهارشنبه. یک کاربر در شاه جورج پزشکی دانشگاه (KGMU) آزمایش مثبت برای این ویروس در نظر گرفتن تعداد کل موارد گزارش شده به 16 در دولت تا کنون. او قراردادی ویروس در حالی که در درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

ویروس کشنده است که به سرعت در حال رشد در هند به عنوان تعداد موارد مبتلا به این ویروس عبور کرده 145 با سه مرگ گزارش شده با توجه به کوروناویروس. در سطح جهان تعداد موارد رسیده 198,736 و شده اند وجود دارد بیش از 7,989 گزارش مرگ و میر در سراسر 157 کشور جهان است.

اتحادیه وزارت بهداشت در روز دوشنبه فعال تلفن رایگان 24×7 ملی خط تلفن شماره 1075 به آدرس نمایش داده شد مربوط به عفونت است. این مرکز همچنین به استناد این بیماری همه گیر عمل 1897 و مدیریت بحران عمل 2005 حاوی ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de