تا سانتی متر به کارگردانی مقامات به شروع کلاس های آنلاین برای دانش آموزان عالی آموزش و پرورش, ویژگی های آموزش پرستاری و پیراپزشکی مطالعات.

کشاورزان باید با توجه به رهایی از این مستند به برداشت محصول و اوتار پرادش دولت را تشویق موسسات و سازمان ها برای خرید مواد غذایی سبوس دار به طور مستقیم از تولید کنندگان در حداقل حمایت قیمت (MSP) و یا بالاتر, وزیر یوگی Adityanath گفت: در روز یکشنبه. او کارگردانی مقامات به شروع کلاس های آنلاین برای دانش آموزان عالی آموزش و پرورش, ویژگی های آموزش پرستاری و پیراپزشکی مطالعات طوری که علمی خود برنامه است و نه کاملا مختل شود.

مشاوره آنلاین از دانش آموزان نیز مورد بحث در دیدار مسئولان نظام به ریاست وزیر یوگی Adityanath.
“در این دیدار به وزیر گفت: پس از فصل برداشت است و کشاورزان باید مجاز به حرکت می کند. جدا از دولت خرید مراکز اگر دیگر نهادها و سازمان ها می خواهید برای خرید محصولات به طور مستقیم از کشاورزان آنها را تشویق به انجام این کار ارائه شده قیمت است در تاریخ همتراز با MSP یا بالاتر” اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Awanish Awasthi به خبرنگاران گفت: اینجا.

اخبار مرتبط

در مورد ترتیبات ساخته شده برای Tablighi Jamaat جماعت شرکت کنندگان ترسیم در دولت گفت: “مقررات مربوط به قرنطینه افراد مرتبط با این Tablighi Jamaat ساخته شده اند بنابراین به عنوان برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19. خارجی Jamaatis نیز داده شده است که درمان های پزشکی پس از قرار دادن آنها را در قرنطینه. تا کنون گذرنامه از 259 نفر در کشور غصب شده است.”

به عنوان بسیاری از 133 COVID-19 نقاط شناسایی شده اند در 15 منطقه در دولت 342 مثبت coronavirus موارد شناسایی شده اند و 2,986 افراد مشکوک به قرارداد این ویروس قرار داده شده است در مرکز قرنطینه اضافی دبیر کل گفت.

Awasthi گفت: تا کنون 15,378 موارد ثبت شده در برابر 48,503 مردم برای تخلف از مستند نظم و 2,144 وسایل نقلیه توقیف. او همچنین گفت: cyber همراه بود کاوش 201 نمونه از خبر جعلی است که تا کنون به ميدان آمده که 46 گزارش شد دیروز.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im