استفاده غیر ضروری از ماسک می تواند منجر به کمبود می گوید: AP دولت

لازم است برای یک فرد سالم به استفاده از یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در پی شیوع کروناویروس?

پاسخ این است که مطلقا نیست و غیر ضروری استفاده می شود در واقع می تواند منجر به محدودیت عرضه به عنوان روز رفتن. “روال استفاده از ماسک توسط همه است نه تلقی می شود مفید است و توصیه نمی شود,” آندرا پرادش دولت گفت: در مشاوره بهداشت.

آن را تجویز منطقی استفاده از تجهیزات حفاظت فردی به صورت مشکوک/تایید Covid-19 بيمار تنها. “ماسک برای علامتی مردم و بهداشت و درمان کارگران و عموم مردم را به می دانم که آنها نمی نیاز به هر گونه ماسک” مشورتی گفت.

تنها کارکنان بهداشتی درمانی و آزمایشگاهی, کارکنان, کارکنان خانه داری (کسانی که از ورود به اتاق/غربالگری مناطق مشکوک/تایید بیماران و بازدید کنندگان نیاز به پوشیدن ماسک.

دیگر کارکنان به طور مستقیم در معرض هر Covid-19 فعالیت و عموم مردم ممکن است برای جلوگیری از آنها را.

با این برآورد نشان می دهد که Covid-19 نفر در هند به مجموعه ای هستند تا به طور قابل توجهی هر گونه استفاده غیر ضروری از تجهیزات حفاظت فردی ممکن است منجر به کمبود برای کسانی که درگیر در ارائه خدمات ضروری به جلو رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>