دیوان عالی آمریکا روز شنبه تصمیم به اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انجام اولین فدرال اعدام از سال 2003 در معرض متلاشی حمایت رئیس جمهور از محافظه کاران مذهبی در این مسئله است.

اعدام انجام شده ساعت بعد از 5-4 تصمیم دیوان عالی کشور به وزارت دادگستری سبز نور انجام شد در Lewis, Daniel Lee که به اعدام محکوم شد و در سال 1999 برای سرقت از یک خانواده در زور اسلحه و سپس آنها را غرق در ایلینوی شاخه فرعی رودخانه. قبل از عمل صورت گرفت صبح روز سه شنبه لی اصرار داشت که او بی گناه است.

لی برای اولین بار بود از چند تن از زندانیان برنامه ریزی برای اجرای حکم اعدام پس از دادستان کل ویلیام بار در سال گذشته اعلام کرد که دولت فدرال ادامه عمل نورد بازگشت اوباما-عصر یخ. در آن زمان بر اعلام شد ملاقات با مخالفت گسترده از رهبران مذهبی برجسته ترین از کسانی که در کلیسای کاتولیک که institutionally مخالف مجازات اعدام.

Krisanne Vaillancourt مورفی, مدیر اجرایی کاتولیک بسیج شبکه یک راست متمایل حمایت گروه به نام اعدام “غیر ضروری و اجتناب است.”

در هفته قبل از لی اعدام افراد نزدیک به او درخواست دولت فدرال برای سیاست خود را تغییر دهید. Earlene پترسون مادر یکی از افرادی لی به قتل گفت که او فکر نمی کنم آن را مناسب برای لی به اعدام می شود. او درخواست در اواخر ماه ژوئن که رئیس جمهور تهمت به جای رفت و آمد لی حکم به حبس ابد.

“به عنوان یک حامی رئیس جمهور تهمت, من دعا می کنم که او را از شنیدن پیام من” او در بیانیه ای گفت. “برنامه ریزی اجرای Danny Lee برای قتل دختر و نوه است نه آنچه من می خواهم و می تواند خانواده من بیشتر درد است.”

علامت اوکیف یک کشیش کاتولیک خادم به چند نفر تنظیم شده برای اجرا در این هفته پس از لی همچنین با ارسال یک درخواست به دولت فدرال همراه با اعضای خانواده و افراد دیگر به قتل پرسیدن که روش بود با تاخیر با استناد به نگرانی های بهداشتی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک دادگاه تجدید نظر در بر داشت coronavirus مربوط به درخواست “بیهوده و بیمعنی.” پترسون نمی دریافت پاسخ از دولت قبل از اجرای حکم صورت گرفت.

لی را از اعدام پس از Barr در ژوئن خواسته اداره زندانها به برنامه اعدام چهار نفر در انتظار اعدام به جرم قتل کودکان. دادگاه عالی تصمیم گرفت در یک unsigned نظر در 2 صبح شنبه که روش تزریق کشنده در روش نمی خواهد باعث زندانیان بی درد.

بیش از 1000 رهبران مذهبی در اوایل ماه جولای امضا نامه ای سرگشاده به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته است که آن را “توقف برنامه ریزی شده فدرال حکم اعدام است.”

“ما باید با تمرکز بر حمایت و حفظ زندگی نیست انجام اعدام” نوشته کاتولیک کلیسای متدیست و رهبران انجیلی در یک بیانیه مشترک.

دیگر رهبران مسیحی نیز نامه نوشت و اصرار وزارت دادگستری به تجدید نظر از سرگیری مجازات اعدام. چارلز تامپسون اسقف اعظم کاتولیک اسقف نشین از ایندیاناپولیس که در آن اعدام صورت گرفت نوشت که هر اعدام “مهم نیست که چگونه ‘بهداشتی’ یا ‘انسانی’ است که همیشه یک عمل خشونت است.”

ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک در ماه ژوئن در بیانیه ای خواسته تهمت و Barr به تغییر موقعیت خود را در اام ارتباط این موضوع به دولت موضع قوی در برابر سقط جنین.

“به مخالفت با مجازات اعدام است و نه به” نرم جرم و جنایت,'” اسقف گفت: در یک بیانیه مشترک. “جای آن است که به قوی در شأن و منزلت زندگی است.”

مدت کوتاهی پس از عمل صورت گرفت بار گفت که لی دریافت “عدالت او سزاوار.”

“مردم آمریکا ساخته شده اند در نظر گرفته شده انتخاب به مجوز سرمایه مجازات فاحش ترین فدرال جرایم و عدالت انجام شد و امروز در اجرای حکم برای لی وحشتناک جرائم” Barr در بیانیه ای گفت.

اکثر ایالت مجازات اعدام را لغو کردهاند و تنها سه فدرال اعدام رخ داده است پس از عمل ابقاء شد در سال 1988. یک ماه ژوئن نظرسنجی گالوپ نشان داد که کاهش مداوم در حمایت عمومی برای مجازات مرگ بیش از 20 سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de