سازمان ملل متحد, مطالعه می یابد 1 در 3 ونزوئلا رو به گرسنگی

حدود 9.3 میلیون ونزوئلا ندارد و دسترسی به مواد غذایی به اندازه کافی برای دیدار با حداقل تغذیه مورد نیاز با توجه به مطالعه از سازمان ملل متحد.

یک سوم از ونزوئلا به ترتيب متوسط يا شديد مواد غذایی نا امنی توسط محققان از برنامه جهانی غذا, پروژه های ایجاد شده توسط U. N. The World Food Programme توصیف ناامنی غذایی به عنوان ناتوانی در دیدار غذایی اساسی نیاز دارد.

در این بررسی که شامل نظرسنجی از 8,375 ونزوئلا نشان داد که درصد زیادی از مردم بازمانده روز فقط سیب زمینی یا لوبیا. حتی یک پنجم ساکنان مرفه ترین مناطق از ونزوئلا بود قادر به پاسخگویی غذایی اساسی نیاز دارد.

نزدیک به سه چهارم از پاسخ دهندگان گفته آنها با استفاده از “مواد غذایی مرتبط با راهبردهای مقابله ای” مانند سهمیه بندی وعده های غذایی و یا محدود کردن شام به فقط یکی از مواد غذایی ارزان. یک سوم از پاسخ دهندگان گفتند که آنها پذیرفته اند که مواد غذایی به عنوان پرداخت در محل کار به جای دریافت پول نقد است. یکی در 5 اعتراف به فروش وسایل شخصی به پرداخت هزینه برای مواد غذایی است.

کارولینای فرناندز, ونزوئلا یک مدافع حقوق هشدار داد که ونزوئلا کودکان ممکن است به صورت پایدار رشد چالش های ناشی از سوء تغذیه. او گفت: آسوشیتد پرس: “ما در حال صحبت کردن در مورد کودکانی که در حال رفتن به مشکلات طولانی مدت از آنجا که آنها در حال غذا خوردن به اندازه کافی.”

ونزوئلا تلاش کرده است از طریق اقتصادی و سیاسی فجایع. تورم سمت چپ ونزوئلا بولیوار تقریبا بی ارزش و رهبر کشور, نیکولا Maduro, خودداری کرده است به تن قدرت در برابر فشار بین المللی.

سازمان ملل دعوت شده بود برای انجام ناامنی غذایی مطالعه توسط مادورو که حاضر اجازه می دهد تا محققان به کشور در سال قبل.

ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است Guaido به عنوان رییس جمهور موقت. او یکی از رئيس جمهور تهمت مهمان به دولت از آدرس اتحادیه در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>