بریتانیا آتش سوزی دو محرک سالوو به نرم coronavirus آمار

بریتانیا رونمایی از 30 میلیارد پوند ($39 میلیارد دلار) طرح محرک اقتصاد در روز چهارشنبه برای مقابله با خطر ابتلا به کروناویروس رکود تنها چند ساعت پس از بانک مرکزی کاهش نرخ بهره در یک double-barrelled پاسخ به بحران است.

نخست وزیر بوریس جانسون وزیر جدید اقتصاد و دارایی, Rishi Sunak اعلام کرد که هزینه های طرح به عنوان بخشی از یک مقدار بزرگتر بدهی سوخت پنج سال سرمایه گذاری افزایش است که بودجه پیش بینی گفت: به نمایندگی از بزرگترین محرک ریخت و پاش از سال 1992.

عدم قطعیت در مورد کوروناویروس

Sunak گفت که بریتانیا با آن مواجه موقت اما ضربه قابل توجهی از ویروس است که stoked ترس از رکود اقتصادی جهانی است. “تا یک پنجم از جمعیت در سن کار می تواند نیاز به کار در هر زمان است. و کسب و کار زنجیره تامین در حال مختل سراسر جهان” Sunak گفت: در بودجه سالانه سخنرانی در پارلمان در روز چهارشنبه. “من انجام خواهد داد آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از اقتصاد است.”

39 ساله و سابق گلدمن ساکس تحلیلگر است که این کار فقط برای یک ماه گفت: سهولت پول در جریان بحران برای شرکت های با اقداماتی از جمله مدت یک سال تعلیق مالیات بر دارایی برای شرکت های کوچکتر و کمک در ارائه به بیمار پرداخت.

کسب و کار و خود اشتغالی افراد می تواند تاخیر در پرداخت مالیات و او آرام بیمار پرداخت صلاحیت قوانین.

جانسون امیدوار بود اولین بودجه خواهد ویترین جاه طلبی خود را برای هدایت سرمایه گذاری به سمت مناطق فقیرتر که در آن رای دهندگان به او کمک کرد تا به پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر و او دستور داد Sunak برای باز کردن صرف شیپور خاموشی را به آن اتفاق می افتد.

عمومی سرمایه گذاری بیش از 600 میلیارد پوند در طول پنج سال آینده هدف قرار دادن سطح دیده نمی شود پس از سال 1955 نشان دهنده یک نقطه عطف برای بریتانیا پس از یک دهه از ریاضت تحت جانسون حزب محافظه کار.

دفتر بودجه مسئولیت که پیش بینی زیر بنای بودجه گفت: کسری بودجه خواهد رسید نزدیک به 3 درصد از تولید ناخالص داخلی در 2021-22 سال مالی از پیش بینی قبلی از 1.6 درصد و حتی قبل از coronavirus رکود در نظر گرفته شد.

“رکود اقتصادی در این سال کاملا امکان پذیر است اگر گسترش coronavirus باعث گسترده اقتصادی اختلال” آن را گفت.

انگلستان گزارش کرده 456 تایید موارد coronavirus تا کنون و شش مرگ و میر.

PwC اقتصاددان ارشد جان Hawksworth گفت Sunak بود که افزایش هزینه در صورت عدم قطعیت در مورد coronavirus اقتصاد جهانی و انگلستان توانایی تامین امنیت اتحادیه اروپا قرارداد تجارت. “زمان خواهد شد بگویید اگر این قمار می پردازد خاموش,” او گفت:.

این OBR گفت Sunak برنامه را اضافه کنید 125 میلیارد پوند به انگلیس بدهی عمومی در اواسط 2020s یا 4.6 درصد از تولید ناخالص داخلی. که به معنای بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی ثابت نگه می دارد در حدود 75 درصد به جای می افتد همانطور که قبلا برنامه ریزی شده و وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که هزینه های استقراض باقی خواهد ماند اخیر در پایین ترین سطح خود ،

بانک مرکزی انگلیس نرخ بهره

در برابر پس زمینه از ياوه بازارهای جهانی سهام و نشانه های نوپای رکود در انگلستان بانک مرکزی انگلستان قطع کلید آن نرخ نیم درصد به 0.25 درصد در اوایل روز چهارشنبه بازتاب هفته گذشته اورژانس حرکت توسط فدرال رزرو است.

آن را نیز معرفی یک برنامه جدید برای ارزان اعتباری و کاهش سرمایه بافر به کمک بانک ها به قرض دادن. “این یک معامله بزرگ” فرماندار مارک کارنی گفت: برآورد که بانک مرکزی اقدامات شد معادل “شمالی از 1 درصد” تولید اقتصادی.

اقتصاد بریتانیا به طور غیر منتظره خط صاف در ماه ژانویه قبل از coronavirus تاثیر لگد در داده ها نشان داد.

با وجود رشد پیش بینی و بالاتر هزینه های Sunak گفت که او قادر خواهد بود برای دیدار با قوانین مالی تعیین شده توسط سلف خود ساجد جاوید.

اما OBR گفت: شیوع کروناویروس افزایش خطر که او را از دست یکی از آن قوانین به تعادل روز به روز هزینه های برابر درآمدهای مالیاتی در سه سال است.

Sunak گفت: وظیفه سوخت خواهد بود منجمد برای نهمین سال در یک ردیف — حرکت به احتمال زیاد نا امید از تغییر آب و هوا فعالان — اما اشاره به آن ممکن است افزایش یابد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de