اتحادیه متهم FirstEnergy از به خطر انداختن کارگران با عروق کرونر از کار در طول همه گیر

رئیس جمهور ایالات متحده سودمند اتحادیه کارگران متهم اوهایو بر اساس سرمایه گذار متعلق به ابزار FirstEnergy از به خطر انداختن کارگران و مردم در طول شیوع کروناویروس نیاز عروق کرونر کار را ادامه دهیم.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق شرکت ها با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از این ویروس گسترش FirstEnergy است “درمان آن را تقریبا مانند یک روز عادی” جیمز Slevin ملی رئیس جمهور از ابزار اتحادیه کارگران آمریکا در مصاحبه ای گفت:.

برای مثال Slevin گفت: این ابزار که در خدمت 6 میلیون مشتری در سراسر شش متحده است که هنوز هم انجام نرمال متر خواندن و کار های دیگر که نیست یک اولویت فوری. بسیاری دیگر از نرم افزار قرار دادن عروق کرونر از کار او اضافه شده است.

“این نوع از خشم من” Slevin گفت چنین تصمیم گیری های “بی پروا.”

Slevin نیز گفت: این اتحادیه دریافت تماس است که FirstEnergy در حال اجرا است از ضد عفونی کننده است و به دنبال گرفتن یک کارخانه یا محل تقطیر به عرضه آن است. و در حالی که کارگران در این زمینه ممکن است تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و با استفاده از ماسک “انجام این کار غیر ضروری مردم نهاد در منطقه کلیولند بی ارزش در معرض خطر,” او اضافه شده است. “این هم یک خطر برای صنعت بهداشت و درمان که در آن نیاز به PPE حیاتی است.”

FirstEnergy در بیانیه ای به واشنگتن آزماگفت: حفظ سلامت و ایمنی کارکنان و پیمانکاران و مشتریان یک “اولویت” و این شرکت پس از اقدامات احتیاطی توصیه شده توسط مشاوران پزشکی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی بهداشت و سازمان بهداشت جهانی است.

که شامل نیاز به کسانی که از خانه کار می کنند به انجام این کار ارائه ماسک برای کارکنان “اجتماعی فاصله را نمی توان حفظ” افزایش تمیز کردن در امکانات و ارائه مطابق با اصول بهداشتی محصولات برای تجهیزات و کاهش اندازه کار شیفت برای حمایت از فاصله میان کارکنان با توجه به این بیانیه. این شرکت همچنین ارائه پرسنل پزشکی برای کارگران که نگرانی و دارای یک فرآیند غربالگری برای کارکنان که در حال نشان دادن علائم و یا به تازگی از سفر به کشورهای با خطر بالای عفونت است.

این ابزار همچنین نگه داشتن چراغ در آن گفت: با توجه به خدمه ترمیم قدرت به بیش از 200,000 مشتریان این هفته پس از طوفان فرار از طریق آن خدمات سرزمین.

به عنوان از آوریل 10, شش FirstEnergy کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 همه اما یکی در منطقه نیوجرسی شناخته شده نقطه داغ, با توجه به شرکت. یکی نیوجرسی کارمند گذشت ،

اخیرا در یک پیام ویدئویی به کارکنان FirstEnergy مدیر عامل چارلز جونز اذعان کرد که این ابزار را در زمینه کارگران “است در آینده به کار هر روز تقریبا انجام همان کارهایی که آنها انجام داده ایم در طول زندگی حرفه ای خود با بسیاری از تفاوت در شرایط کار است.”

جونز مطمئن کارگران در مارس 3 پیام است که این شرکت با در نظر گرفتن گام های لازم برای نگه داشتن کارگران در سایت امن است.

اما در پاسخ به کارمند سوالات او گفت که او نمی تواند تعلیق نرمال متر خواندن و این شرکت نمی خواهد کم کردن سرعت فیزیکی آن کار می کنند.

“ما در حال صرف $1 در این شرکت در هر کاری که ضروری و آن را آهسته یا متوقف کردن آن را مجموعه ما را در راه است که من فکر نمی کنم ما می توانیم به” جونز گفت.

او به یاد می آورد تجربه خود را انجام قرائت کرد که در آن “pretty انفرادی است.”

“شما به راحتی می تواند انجام کارهایی است که ما در حال درخواست از اجتماعی فاصله چشم انداز” جونز گفت برای او نیست درخواست کارکنان به داخل مشتری در خانه و یا محل به عنوان خوانده شده متر است. “ما فقط درخواست آنها را برای انجام بهترین که آنها می توانید انجام دهید برای دریافت به عنوان بسیاری از متر به عنوان خوانده شده ممکن است.”

در بیانیه ای گفت: FirstEnergy خواندن متر در خارج از خانه “کمک می کند تا اطمینان حاصل شود صورتحساب ماهانه دقیق هستند, جلوگیری از یک دوره طولانی مدت از برآورد صورتحساب پس مسکونی برقی استفاده است انتظار می رود به سنبله برای آینده قابل پیش بینی.”

به Slevin هر چند عروق کرونر کار باعث ایجاد خطرات برای کارگران و مردم است.

Slevin توصیف یک تغییر چشم انداز از ابزار کار به عنوان اتحادیه ها و شرکت ها در تلاش برای نگه داشتن کارگران و امن است.

اکثر شرکت ها منتقل کرده اند و کارگران را از راه دور به عنوان آنجا که ممکن است اگر آنها قادر به کار از خانه. کارگران که باید در بحرانی امکانات بیشتر فاصله و مبهوت شیفت.

فضاهای کاری هستند و اغلب ضد عفونی و کارگران سودمند در این زمینه برای کار ضروری با پوشیدن PPE از جمله ماسک های بارانی یا روپوش و دستکش. اگر کارگران دیگر مورد نیاز برای کار درست نیست که ضروری است, شرکت های در حال استفاده از آن کارگران برای نقش های دیگر مانند کنترل ترافیک حاصل عمومی حفظ یک فاصله امن از کار سایت.

Slevin نیز گفت: این اتحادیه شناسایی کارگران که نیاز به خانه برای اعضای خانواده است که مریض است و مطمئن شوید که آنها توانایی انجام این کار است. برخی از آب و برق نیز گرفته و مراحل را به مطمئن شوید که کارگران مسن تر هستند و راحت و کار در مناطق که در آن آنها نمی تواند در معرض خطر است.

وجود چالش های بیشتری در افق ، Slevin گفت او شده است در مکالمات مورد اطمینان تست اگر و هنگامی که آن را گسترده می شود در دسترس خواهد بود به عضویت خود به خصوص کارگران ضروری که باید در سایت. او همچنین می خواهد به اطمینان حاصل شود آب و برق باید برنامه اگر یک فاجعه طبیعی مانند آتش سوزی و یا طوفان بازدید زمانی که این کشور هنوز هم در برخورد با این ویروس.

“این است که احتمالا بزرگترین چالش ما تا کنون با آن مواجه” Slevin گفت: با توجه به ابزار کارگران را اب و هوای پس از چالش های دیگر از جمله هفت. 11th حملات و بلایای طبیعی مانند Superstorm شنی و طوفان ماریا. Coronavirus همه گیر است به خصوص به چالش کشیدن از آنجا که هنوز روشن نیست چقدر طول خواهد کشید, او گفت:.

به تاریخ به خارج از اتحادیه با عضویت 10 کارگران باید گذشت از coronavirus. “این باعث بی خوابی شبانه” Slevin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im