ادامه درگیری ها در شمال شرق دهلی ساکنان ترک خانه برای مناطق امن تر

Terrorised خانواده ها آغاز شده بود به ترک خانه های خود را به عنوان خشونت همچنان به خشم در شمال شرق دهلی نو برای پنجمین روز متوالی در روز پنج شنبه. مرگ و میر نصب شده به حدود 35 حتی به بیش از 350 نفر در بیمارستان بستری برخی با بحرانی تفنگ شات و سوختگی مصدومان.

در محلات مانند شیو Vihar و Brijpuri از دست دادن جان و مال به طور پیوسته نصب شده با حوادث سنگ-pelting, آتش سوزی و غارت از طریق روز در همان زمان کوتاه عرضه مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری بود که مردم را وادار به ترک خانه های خود به دنبال ایمنی.

“من می روم با بچه ها. وجود ندارد و عرضه شیر و هنگامی که شما آن را دریافت آنها درخواست ₹100 برای یک لیتر! هیچ امنیتی وجود دارد. ما در حال حرکت به بستگان ما’ محل در Ghaziabad” گفت: Suvarna یک کارگر مهاجر که در خانواده زندگی می کردند در اجاره یک اتاق آپارتمان در Karawal نگر جاده شده است که در برخورد با خشونت است.

Amity در میان هرج و مرج

حتی در میان تعمیق جمعی تقسیم و شورش برخی از ساکنان محلی بودند به شدت در تلاش برای بازگرداندن هندو-مسلمان amity در برخی از بدترین متاثر از محلات مانند Chand باغ و شیو Vihar. هندو خانه پناه مسلمانان که در بخش خود محافظت معابد خود را در محل. “سه نفر از ما مساجد سوخته بود پایین. اما ما تصمیم گرفته اند نه به کسی اجازه می دهد به لمس حتی یک معبد به عنوان آن می تواند تشدید تنش. ما می خواهیم این شورش به پایان رسید گفت:” جاوید.

Om Prakash کشیش در یک معبد در نزدیکی Chand باغ گفت که او آمد به منطقه هفت ماه پیش. “من شنیده ام مردم گریه و جیغ. اما هر کس در اینجا تضمین می رسد که هیچ چیز در نزدیکی معبد. من شنیده ام که مساجد بودند را به آتش کشیدند. خشونت بد است” این septuagenarian کشیش گفت.

رهبران حل و فصل نمرات

ملک اجرا می شود که یک شیشه کوچک کارخانه ادعا کرد در منطقه RSS-حمایت شنیدها آیا شورش. “آنها از خارج. ما نمی دانیم هر کسی. اما آنها می دانستند که مغازه های اجرا شده توسط مسلمانان و آنها آن را مورد حمله قرار.”

او گفته که “دلیل واقعی در پشت خشونت’ می تواند شخصی دشمنی بین BJP رهبر Kapil Mishra و AAP را طاهر حسین.

Surendra ساکن در محل ادعایی “Mishra و حسین باید مسئول این خشونت است. این محل دارای هیچ سابقه ای از خشونت. میشرا و حسین آورده خشونت است.” “من قادر به رفتن به دفتر پنج روز گذشته. مردم در حال ترک محل ما,” او اضافه شده است.

سنگین حضور پلیس است که وجود دارد در بسیاری از شورش-آمار محلات. اما مردم شکایت دارند که این کافی نیست. “همه چیز در حال بهتر است پس از راف و BSF پرسنل مستقر هستند” گفت: محمد یک ساکن محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>