Narendra Modi, Non-performing assets, NPA, Bank, Financial institutions, Insolvency, Bankruptcy, Anurag Thakur, Institute of Chartered Accountants of India, ICAI, Finance minister, Aadhaar, Corruption, Fraud, Lok Sabha, Om Birla, Economy, CA examبا توجه به اقدامات انجام شده توسط موسسات مالی با آغاز رسیدگی قانونی و زیر فرآیند با توجه به دستور دولت مرکزی NPAs آورده بودند به 18 تومان لاخ کرور.

با توجه به نارندرا تلاش های دولت برای پایین آوردن دارایی های غیر نمایشی (NPAs) در بانک ها و موسسات مالی, Rs 4 لاخ کرور روپیه بوده است از طریق بهبود عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی پس از 2014 است که یک “دستاورد بزرگ,” اتحادیه وزیر Anurag Thakur گفت: در روز جمعه.

پرداختن به 70 سالانه عملکرد موسسه حسابداران هند (ICAI) تاریخ وزیر دارایی گفت: زمانی که مودی به عهده گرفت در سال 2014 در دوره اول خود را NPA ایستاده تومان 52 لاخ کرور.

اخبار مرتبط

با توجه به اقدامات انجام شده توسط موسسات مالی با آغاز رسیدگی قانونی و زیر فرآیند با توجه به دستور دولت مرکزی NPAs آورده بودند به 18 تومان لاخ کرور. قانونی رسیدگی بیشتر ادامه داد: در جایی تومان 4 لاخ کرور بازیافت شد, او گفت:.

Thakur اعتراض به حسابداران برای کمک به دولت با درخواست مشتریان خود را برای پایان دادن به فرآیندهای باغبانی به عنوان آنجا که ممکن است و اطمینان حاصل شود که چنین موسسات مالی رو به حق خود.

“این است که ما مسئولیت جمعی برای کمک بیشتر تقویت اقتصاد کشور را” Thakur گفت.

وزیر همچنین اعلام کرد که دولت برنامه ریزی شده به موضوع پان کارت فقط به دنبال Aadhaar جزئیات.

این “بیچهره ارزیابی طرح” برای مالیات دهندگان در حال حاضر معرفی شده است, او گفت:, و فهرست های مختلف نرم افزار-پرداخت کننده مالیات دوستانه طرح های دولت است.

این ادعا یک “رشد پایدار اقتصادی” تحت نارندرا قاعده وزیر امور خارجه در امور سرمایه گذاری گفت: بدون شک وجود دارد که این کشور را تبدیل به پنج تریلیون دلار اقتصاد تا سال 2025 و “هیچ کس نمی تواند آن را متوقف کند از دستیابی به هدف”.

او از حسابداران برای کمک به دولت فساد و شناسایی کلاهبرداران.

Lok سبها اسپیکر Om Birla گفت: CAs شد نه تنها ستون فقرات اقتصاد این کشور اما نیز بسیار عالی مدیران استراتژیست ها و مشاوران.

او قدردانی ICAI برای راه خود را از انجام CA امتحانات و گفت: هیچ کس قادر به پیدا کردن هر گونه نقص در سیستم ارزیابی در 70 سال گذشته.

“CAs هستند, کشور مالی, راهنمای نگهبان خزانه و همچنین کارشناسان موثر بر مدیریت مالی. در این جهانی جهان حیاتی است که CAs به عنوان وجدان-پاسداران از اقتصاد ارائه تجزیه و تحلیل انتقادی از طرح ها و برنامه های است که تاثیر گسترده ای داشته و در اقتصاد این کشور” Birla گفت.

“CAs قابل اعتماد هستند سفرای این کشور در سیستم اقتصادی و امضا خود را بر روی هر حساب خرس شهادت از صداقت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de