SDMC, though, has adopted a progressive approach with respect to cloud kitchens. SDMC هر چند اتخاذ یک رویکرد مترقی با توجه به ابر آشپزخانه.

در آن South Delhi Municipal Corporation (SDMC) درخواست ابر آشپزخانه به بهداشت و ایمنی گواهی عدم سوء پیشینه خوب است. داده می شود که چگونه بسیاری از ابر آشپزخانه شرکت درخواست برای یک مجوز است که عمل به عنوان یک چتر ترخیص کالا برای تمام ابر آشپزخانه های یک اجرای سختگیرانه تر برای نامیده می شود. اما واقعیت این است که مقامات شهرداری نتوانسته اند به اطمینان حاصل شود همان رستوران ها—قطعا آنچه که سس برای غاز است سس برای gander بیش از حد ؟ نمونه های بسیاری وجود دارد از ایمنی و بهداشت نقض حقوق بشر در ملی پایتخت—آتش و سقف سقوط در رستوران ها جداگانه در کننوقت محل به ذهن می آیند. همچنین بسیاری از رستوران ها در Hauz Khas Village همچنان بدون شرط گواهی عدم سوء پیشینه—مثلا در مورد نیاز به صورت منحصر به فرد آتش تخلیه معابر.

این است که می گویند که SDMC نباید اصرار بر انطباق. اما آن است که اگر قصد بر اجرای بهداشت و استانداردهای ایمنی آن نیاز به انجام این کار برای همه اشخاص از جمله رستوران بزرگ. SDMC هر چند اتخاذ یک رویکرد مترقی با توجه به ابر آشپزخانه. به جای این طبقه بندی در گروه های مشابه به عنوان رستوران از آن برنامه ای برای ایجاد یک نام تجاری جدید دسته بندی و ثبت نام آنها در زیر این. مجوز هزینه که در نظر دارد به شارژ (20 ، 000 تومان) است که بسیار پایین تر از آنچه در آن هزینه رستوران. در حالی که این پیشرفت است که بدون شک مورد نظر داده می شود که مانند فرفره-اقتصاد کسب و کار در حال ظهور به عنوان رقابت برای کسب و کار سنتی شهرداری ها باید اطمینان حاصل شود که آنها نمی تبدیل شدن به ابزار خفقان رقابت—آنها باید اصرار بر انطباق با رستوران ها و حتی به عنوان آنها این کار را برای ابر آشپزخانه.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im