‘قانون اساسی’: قاضی اجازه می دهد تا درایو-در خدمات در لوییویل کلیسا پس از شهردار ‘جرم’ عید پاک خدمات

یک قاضی فدرال اعطا کرده است موقت ضابط سفارش ثبت شده توسط یک کلیسا در برابر شهردار گرگ فیشر از لوئیزویل, کنتاکی, اجازه رانندگی در خدمات در عید پاک یکشنبه.

در آتش کلیسای مسیحی است که در واقع در لوئیزویل در زمینه کت و شلوار در جمعه “به دنبال بلوک” شهردار “منع کلیساها برگزاری رانندگی در خدمات در طول COVID-19 همه گیر” با توجه به آزادی موسسه که واصل طرح دعوی در دادگاه در کلیسا از طرف.

قاضی جاستین واکر اعطا نظم شنبه که مانع از شهر از “اجرای; تلاش برای به اجرا درآوردن; تهدید به اجرا درآوردن; و یا در غیر این صورت نیاز به انطباق با هر گونه ممنوعیت رانندگی در خدمات کلیسا در آتش” با توجه به اسناد دادگاه.

قاضی در ادامه به برچسب فیشر تصمیم “خیره کننده” و “فراتر از همه دلیل بر خلاف قانون اساسی” با توجه به WDRB. “در روز پنج شنبه مقدس, آمریکا شهردار جرم جمعی جشن عید پاک. که جمله یکی است که این دادگاه هرگز انتظار می رود برای دیدن در خارج از صفحات یک dystopian رمان یا شاید صفحات ‘پیاز’,” او اضافه شده است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ستایش حاکم بر رسانه های اجتماعی در مدت کوتاهی پس از آن اعلام شد.

“ممنون برای این قوی فصیح حاکم دفاع از Kentuckians’ آزادی مذهبی از قاضی جاستین Walker @POTUS برجسته نامزد برای دی سی مدار” او هنوز توییتی. “البته کلیسای پارکینگ نمی توان به طور خاص با استانداردهای ناعادلانه است که متفاوت از دیگر موسسات.”

کلیسا شده بود میزبانی درایو-در موعظه به صورت هفته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پیش از آن در هفته فیشر گفت که او نمی تواند اجازه می دهد “صدها هزار نفر” از مردم به درایو در اطراف شهر این هفته در مراسم عید پاک جشن زیرا “این ویروس نمی تواند یک روز خاموش است.”

“کار ما این است که به انکار ویروس. اگر ما اینکار را در زندگی بیشتر خواهد بود از دست داد,” او اضافه شده است. “من می دانم آن را سخت … من فقط نمی تواند اجازه می دهد (درایو-از طریق خدمات کلیسا) اتفاق می افتد.”

شهردار روز بعد پس از آن اعلام کرد که لویی Metro Police Department شرکت شناخته اجتماعات کلیسا در یکشنبه عید پاک به جمع آوری اطلاعات پلاک از کسانی که در جلسه حضور داشتند به طوری که در بخش بهداشت و درمان پس از آن می توانید دنبال کنید تا با آنها به پرس و جو در مورد آنها بوده ام در تماس با.

“ما در حال ادامه بحث به این مردمی و درخواست آنها برای انجام این کار لطفا تجدید نظر” فیشر گفت. “اگر وجود دارد تجمعات روز یکشنبه لویی مترو اداره پلیس وجود دارد خواهد بود در روز یکشنبه توزیع اطلاعات جزئیات سلامت خطرات و من خواسته اند LMPD به ثبت پلاک تمام خودروهای حضور و غیاب. ما به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با ما در بخش بهداشت و درمان به طوری که آنها می توانید دنبال کنید تا با افرادی که در کلیسا و جمع آوری در گروه است که به وضوح بسیار ناامن عمل است.”

این وضعیت در مورد قانونی بودن حضور در کلیسا یا در شخص و یا از طریق درایو ظهور کرده است تا در ایالات متعدد بودند و مقامات دولتی را ممنوع کرد. لوئیزیانا کشیش به نام تونی بل دستگیر شد برای برگزاری خدمات رغم دستور دولت برای توقف برگزاری خدمات در ماه گذشته و یک کشیش در می سی سی پی به یک درگیری لفظی با پلیس محلی در آخر هفته عید پاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de