هیئت سازمان ملل در فلسطین می رسد در هند به دنبال حمایت از حل مسالمت آمیز

سازمان ملل متحد در فلسطین خواهد شد بازدید از دهلی نو به دنبال هند سیاسی و دیپلماتیک برای حمایت از یک راه حل صلح آمیز برای بلند مدت درگیری بین اسرائیل و فلسطین.

هند که سهام روابط خوب با هر دو فلسطین و اسرائیل معتقد است که در یک راه حل دو کشور است که در آن هر دو اسرائیل و آینده فلسطین همزیستی مسالمت آمیز است.

راه حل دو دولت پیش بینی مستقل اسرائیلی و فلسطینی متحده شرکت-موجود در کنار هم مسالمت آمیز است. فلسطینی ها را ببینید در شرق بیت المقدس به عنوان آینده خود سرمایه است.

هیئت سازمان ملل متحد در کمیته اعمال حقوق مسلم مردم فلسطین (CEIRPP) دیدار خواهد کرد امور خارجی وزیر S Jaishankar و مقامات ارشد در وزارت و همچنین رهبران سیاسی و فکر می کنم تانک در طول 2 روز بازدید از 2 مارس.

این هیئت در نظر دارد به شرکت هند به دنبال راه های, چگونه آن را می تواند یک بازی بیشتر نقش فعال در حل و فصل مسالهی فلسطین یک بیانیه رسمی گفت.

این دیدار نیز تمرکز به منظور افزایش هماهنگی کمیته اداره و هند در ظرفیت سازی برای پروژه های فلسطین از جمله در چارچوب جنوب-جنوب و مثلثی همکاری آن گفت.

تمرکز این دیدار بر افزایش سیاسی و دیپلماتیک حمایت از هند برای یک راه حل صلح آمیز این مساله فلسطین و تعامل با همتایان هندی در هم افزایی در ظرفیت سازی برای کارکنان و موسسات فلسطین در بیانیه ای گفت:.

این هیئت شامل سازمان ملل سفیران و نمایندگان سنگال (رئیس کمیته); اندونزی و مالزی اعضای کمیته); و دولت فلسطین (کمیته ناظر).

هند در Isreal

نارندرا نخست وزیر اسرائیل سفر کرده بود در ماه جولای 2017 به مناسبت 25 سال روابط دیپلماتیک بین دو کشور و تبدیل شدن به اولین هندی برتر به انجام این کار.

در طول سفر خود به اسرائیل مودی نیست سفر به رام الله. خود را مستقل و سفر به اسرائیل منجر شده بود بسیاری از تحلیلگران به سوال آینده از هند و فلسطین خبر داد.

در فوریه 2018 مودی ساخته شده یک سفر تاریخی به فلسطین و قلم اسرائیل در یک پیام روشن است که هند د-hyphenating روابط خود با اسرائیل و فلسطین.

این CEIRPP تاسیس شد و در تاریخ 10 نوامبر 1975 توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد به منظور تدوین یک برنامه برای فعال کردن مردم فلسطین به حق خود را به تعیین سرنوشت به استقلال ملی و حاکمیت ملی و حق فلسطین پناهندگان به بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im