نشستی که دولت برای حفاظت از زنان از خشونت خانگی در طول coronavirus مستند

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به خواست همه ملت برای محافظت از زنان و عبارتند از این که پاسخ خود را به رمان coronavirus طبق گزارش های رسانه ها.

گسترش دیدگاه خود را به قبل از تماس برای آتش بس در درگیری اشاره به این حادثه تلخ گفت: “خشونت نه محدود به میدان جنگ. برای بسیاری از زنان و دختران را تهدید بافندگی بزرگترین جایی که آنها باید امن ترین — در خانه های خود.” این ویدئو منتشر شد در چندین زبان.

“در طول هفته گذشته به عنوان اقتصادی و فشارهای اجتماعی و ترس رشد کرده اند و یک هولناک جهانی افزایش خشونت خانگی. من مصرانه از همه دولت ها برای پیشگیری و جبران خسارت خشونت علیه زنان یک بخش کلیدی از خود پاسخ ملی قصد دارد برای COVID-19” او گفت:.

اشاره به این حادثه تلخ خواسته دولت همه ملت را به عنوان سمبل یک زنگ در داروخانه ها و مواد غذایی است که می تواند کمک به زنان به دنبال حمایت بدون اجازه سوء استفاده کنندگان خود را می دانم.

“با هم ما می توانیم و باید جلوگیری از خشونت در همه جا از مناطق جنگی به خانه های مردم به عنوان ما به ضرب و شتم COVID-19. برای صلح در خانه و در خانه — در سراسر جهان” اشاره به این حادثه تلخ اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im