شورای امنیت سازمان ملل راه اندازی $2 میلیارد بشردوستانه پاسخ به طرح مبارزه با COVID-19

سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز چهارشنبه راه اندازی 2 میلیارد دلار جهانی بشردوستانه پاسخ طرح برای فقیرترین کشورهای جهان است. تاکید چگونه جهانی coronavirus همه گیر است که یک تهدید برای کل بشریت اشاره به این حادثه تلخ مردم خواست برای کمک به مبارزه با عقب به خصوص در مناطق که در آن مردم در حال حاضر در میان بحران های ناشی از درگیری ها و تغییر آب و هوا.

“COVID-19 شوم است کل بشریت – و بنابراین کل بشریت باید به مبارزه با به عقب. کشور فرد پاسخ کافی نخواهند بود. کشورهای ثروتمند با قوی نظام سلامت هستند کمانش تحت فشار است. در حال حاضر این ویروس از ورود به کشور در حال حاضر در میان بحران انسانی ناشی از درگیری های بلایای طبیعی و تغییرات آب و هوایی” او گفت:. “اگر ما اقدام قاطع در حال حاضر من از ترس این ویروس ایجاد جای پایی در شکننده ترین کشورهای ترک کل جهان آسیب پذیر به عنوان آن را همچنان به دور این سیاره پرداخت هیچ ذهن به مرزهای” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

استراحت صندوق است که با هماهنگی سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه. این طرح شامل موجود تجدید نظر از سازمان بهداشت جهانی و دیگر شرکای سازمان ملل همراه با نیازهای جدید برای بودجه. این طرح همچنین شامل اقدامات بیشتری برای حمایت از جوامع میزبان افتتاحیه “خانه های خود و شهرها به پناهندگان و آوارگان.”

سازمان ملل متحد برنامه طراحی شده است به تابع از آوریل تا دسامبر اشاره که به طور کلی بحران ممکن است گذشته از طریق سال. Coronavirus همه گیر شده است تحت تاثیر قرار بیش از 4,16,000 مردم در سراسر جهان با مرگ و میر بیش از 18,500 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>