سازمان ملل متحد تنوع زیستی رئیس خواستار جهانی ممنوعیت حیات وحش بازار برای جلوگیری از آینده همه گیر: گزارش

الیزابت Maruma Mrema دبیر اجرایی کنوانسیون سازمان ملل متحد در تنوع زیستی است به نام جهانی ممنوعیت حیات وحش بازارهای گاردین روز دوشنبه گزارش.

Mrema به نام برای کشورهای سراسر کشور به قرار دادن یک ممنوعیت دائم در بازار فروش گوشت به دست آورد از حیات وحش مانند مرطوب بازار در ووهان چین اصلی کانون شیوع کروناویروس.

سازمان ملل متحد تنوع زیستی رئیس کشور خواست به ممنوعیت چنین بازار در یک پیشنهاد برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر به عنوان اعتقاد بر این است که این بیماری همه گیر کوروناویروس که تا به جهان توسط طوفان سرچشمه بود در ووهان در بازار گوشت فروش وحشی گوشت, این گزارش گفت:.

با توجه به گزارش های رسانه ها اولین قربانی این بیماری همه گیر کوروناویروس است 57 ساله وی که میگو فروشنده در Huanan غذاهای دریایی بازار در ووهان. وی اعتقاد بر این است که به بیمار صفر جهانی Covid-19 pandemic, the Wall Street Journal گزارش شده بود.

این ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت تایید کرده بود که وی در میان اولین 27 نفر برای تست مثبت برای Covid-19 و یکی از 24 نفر به طور مستقیم مربوط به بازار است.

Mrema بیشتر ذکر نمونه هایی از این بیماری همه گیر ابولا در غرب و مرکز آفریقا و ویروس Nipah در شرق آسیا حاکی از این است که واضح و روشن وجود دارد ارتباط بین انسان, بیماری و نابودی حیات وحش است.

چین صادر کرد, توقیف موقت آن حیات وحش بازارهای لقب “مرطوب بازار” که در آن حیوانات مانند civets زنده گرگ نوزادان و pangolins نگهداری می شوند در فروش در شرایط که در آن آنها محدود به قرارداد بیماری است که می تواند پس از آن بیشتر بود به جمعیت های انسانی. دانشمندان و کارشناسان نیز خواست پکن به ممنوعیت دائمی است.

به تازگی جنجال و تا به حال ظهور چین گوشت بازار پس از یک بلومبرگ گزارش کرده بود گفت که این کشور به احتمال زیاد به بازگشایی آن مرطوب بازار.

سناتور لیندزی گراهام نیز توییتی در مورد چین به دنبال repone آن بازارهای گفت که او تا به حال مورد بحث آن را با ما’ متخصص ویروس شناسی آنتونی Stephen Fauci که تا به حال به نام ایده “دیوانه”.

“فقط صحبت با دکتر Fauci در یک کنفرانس تلفنی در مورد چین تصمیم به بازگشایی خیس خود را در بازار. او با تأکید اظهار داشت: این دیوانه بود تصمیم چین قرار می دهد که جهان سلامت در معرض خطر” گراهام کرده ایم.

بیش از 1.2 میلیون نفر از Covid-19 گزارش شده است در سراسر جهان با مرگ و میر بیش از 69,000 با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de