انگلستان پارلمانی پنل راه اندازی کرده است یک پرس و جو به دولت بریتانیا موفق پیشنهاد برای به دست آوردن فن آوری های ماهواره ای شرکت OneWeb همراه با هند Bharti شرکت در اوایل این ماه.

برنده مناقصه مورد ستایش قرار داد به عنوان انعکاسی از مقیاس بریتانیا جاه طلبی در صحنه جهانی توسط بریتانیا, کسب و کار, منشی, Alok شارما در این اسکنر از مجلس عوام کسب و کار و انرژی و استراتژی صنعتی (BEIS) کمیته به عنوان “نگران کننده و در مورد” پس از آن هشدار داده شد توسط یک کارمند در دولت در بخش کسب و کار بیش از نگرانی ها در مورد سرمایه گذاری.

به عنوان بخشی از این معامله Sharma تایید کرده بود که انگلستان سرمایه گذاری 500 میلیون دلار و “قابل توجه” به اشتراک گذاری سهام در لندن-بر اساس OneWeb که با اعلام ورشکستگی در اوایل این سال است.

یکی دیگر از $500-میلیون خواهد آمد از Bharti جهانی با مسئولیت محدود یک نهاد از Sunil Bharti Mittal led مخابرات هند عمده.

در حال حاضر بیش از هر زمان دولت به اطمینان حاصل شود که آن را به هزینه مالیات دهندگان پول به عنوان محتاطانه و عاقلانه به عنوان امکان پذیر است. با استفاده از نزدیک به نیم میلیارد پوند از پول مالیات دهندگان به قمار در یک فرصت تجاری’ در حالی که هنوز هم عدم حمایت از مشاغل تولیدی با بخش مقابله هم هشدار دهنده است و در مورد گفت: Darren Jones, مخالفت حزب کارگر MP و صندلی از BEIS کمیته به عنوان او اعلام کرد یک پرس و جو با شروع در ماه سپتامبر.

وزیر امور خارجه [Sharma] استفاده از وزرا جهت به فشار از طریق خرید سهام در OneWeb در مقابل توصیه های خود را دبیر دائمی افزایش نگرانی ها در مورد این سرمایه گذاری و در مورد چشم انداز از این ارائه انگلستان شغل و ارزش برای پول مالیات دهندگان را.

“همچنین دهید سوال بیشتر در مورد چگونه دولت وارد این تصمیم و چگونه آن را به چله برای این تا حد زیادی ما بر اساس ورشکسته ماهواره ای شرکت, او گفت:.

کارمند یا دائم وزیر در BEIS گروه سام بکت نوشته بود به Sharma پیش از این معامله ابراز نگرانی است که همه دولت های سرمایه گذاری ممکن است از دست رفته.

در حالی که در یک سناریو ما می تواند 20 درصد بازگشت مرکزی مورد حاشیه ای و معناداری وجود دارد و خطراتی از جمله این که سرمایه گذاری سرمایه گذاری از این نوع را می شکست با این نتیجه که تمام ارزش سهام را می توان از دست داده بکت اشاره کرد در نامه ای به تاریخ ژوئن 26.

شارما در پاسخ با وزرا جهت به نفع معامله برجسته Bharti شرکت به عنوان پشتوانه بزرگ و مورد اعتماد سرمایه گذار .

کمیته عوام است که نظارت بیش از کسب و کار وزارت کار در حال حاضر انجام یک مبتنی بر شواهد شنیدن در مورد این مسئله از سپتامبر.

معامله بین انگلستان و Bharti در نظر گرفته شده است برای فعال کردن ساخت و ساز جهانی ماهواره ای صورت فلکی است که ارائه خواهد شد افزایش پهنای باند و خدمات دیگر به کشورها در سراسر جهان BEIS گفته بود که این قرارداد اعلام شد در اوایل ماه جولای.

OneWeb تشکیل شد در سال 2012 و در حال توسعه شده است برش لبه فن آوری های ماهواره ای از پایگاه های آن هر دو در انگلستان و در ایالات متحده است.

معامله برای به دست آوردن این موضوع به ما تصویب دادگاه و قانونی گواهی عدم سوء پیشینه است و انتظار می رود قبل از پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی