نخست وزیر اوکراین به خروج در جارو زدن

نخست وزیر اوکراین Oleksiy Honcharuk استعفا داد و وزیر امور خارجه و دادستان کل نیز می تواند خروج در یک جارو تجدید سازمان در این هفته نمایندگان مجلس از رئیس ولدیمیر Zelenskiy حزب گفت: در روز سه شنبه.

Zelenskiy قرار است معاون نخست وزیر Denys Shmygal به جای Honcharuk, نماینده مجلس Galyna Yanchenko به خبرنگاران گفت: پس از نشست پیش از ویژه مجلس از تشکیل جلسه توسط رئیس جمهور در روز چهارشنبه.

Honcharuk را کاهش دهید و وزیر دارایی اوکسانا Markarova را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تجدید سازمان قرار داده خواهد شد به ویژه اوکراین تعهد به اصلاحات در یک زمان هنگامی که آن را در تلاش برای نهایی کردن یک وام جدید از برنامه صندوق بین المللی پول است که دیده می شود به عنوان مهم به ثبات اقتصادی و اعتماد سرمایه گذاران.

Zelenskiy به قدرت رسید در یک زمین لغزش پیروزی در انتخابات سال گذشته به عنوان یک بازیگر و کمدین با قبل هیچ تجربه سیاسی امیدوار کننده برای مقابله با فساد و اجرای اصلاحات و محدود کردن نفوذ الیگارشی در سیاست است. اما بررسی های اخیر نشان می دهد دولت او محبوبیت کاهش یافته است و پس از تکه تکه پیشرفت بر تعهد خود برای پایان دادن به جنگ علیه روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق Donbass منطقه و به مبارزه در سطح بالا گرافت.

تجدید سازمان نقاط به ارتفاع برخی استقرار ارقام به سطوح بالاتری از قدرت است. Shmygal با استفاده از به کار DTEK اوکراین بزرگترین گروه انرژی متعلق به کشور, ثروتمندترین مرد Rinat Akhmetov.

Markarova پتانسیل جایگزینی Ihor Umansky شد سرپرست امور مالی وزیر یولیا تیموشنکو نخست وزیر دولت در سال 2009. “Markarova خروج از دست دادن بزرگ است – و چرا ؟” گفت: تیم خاکستر BlueBay مدیریت دارایی ها. “چرا به جای اثبات شده اصلاح طلب?”

قانونگذاران همچنین ممکن است نگه دارید هیچ رای اعتماد در دادسرای عمومی و روسلان Ryaboshapka که پیشرفت در اصلاح دادستانی کل مورد تقدیر قرار گرفت در یک بیانیه G7 گروهی از سفیران روز سه شنبه گزارش خود را ممکن است خروج جمع آوری بخار. “رئیس جمهور و Shmygal ارائه پتانسیل ترکیب کابینه…ما انتظار تغییرات بزرگ,” Yanchenko گفت.

Honcharuk موقعیت شده است تحت بررسی پس از نشت در ژانویه ضبط است که پیشنهاد او تا به حال ساخته شده unflattering نظرات در مورد Zelenskiy هر چند در آن زمان رئیس جمهور گفت: او را به نخست وزیر یک شانس دوم.

Honcharuk دولت نیز tussled با Ihor Kolomoisky یکی از اوکراین ثروتمندترین غولهای شده است که مبارزه برای معکوس 2016 ملیسازی PrivatBank بزرگترین کشور وام دهنده است که او با استفاده از خود را. به منظور امن جدید وام صندوق بین المللی پول, دولت در تلاش است تا با تصویب یک قانون عجز از پرداخت دیون بانکی از طریق مجلس شورای اسلامی است که نوار PrivatBank از بازگشت به Kolomoisky.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>