رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky انتقاد پوتین ‘جاه طلبی های ژئوپلتیک’

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیشنهاد که روسیه و اوکراین باید در ترکیب بالقوه به یک “جهانی رقیب برای اروپا” را به خود جلب کرد سریع ملامت از رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

“روابط روسیه و اوکراین نباید تعیین شده توسط جاه طلبی های ژئوپلتیک فردی رهبران” Zelensky دفتر گفت: واشنگتن آزما. “این روابط بر اساس روابط مردم که زندگی می کنند, کار, ایجاد, و تلاش برای صلح در این نزدیکی هست در هر دو طرف مرز.”

که رد آمد در پاشنه پوتین تجدید استدلال خود را که روس ها و اوکراینی ها “همان مردم” در بالا و مشخصات مصاحبه با رسانه دولتی. رئیس جمهور روسیه را محکوم کرد ایجاد یک ملی کلیسای ارتدوکس اوکراین یک کلیسا تجدید سازمان که در محل هزینه کلیسای ارتدکس روسیه رهبران در مسکو که به مدت طولانی لذت می برد صلاحیت بیش اوکراین parishes.

“آنها نیاز به قطع کابل که اتصال” پوتین گفت: TASS یک رسانه دولتی خروجی. “از آنجا که برخی مانند تقسیم اوکراین و روسیه آنها بر این باورند که یک هدف بسیار مهم. پس هر گونه ادغام روسیه و اوکراین, همراه با ظرفیت و مزیت رقابتی خواهد طلسم ظهور یک رقیب جهانی رقیب برای اروپا و جهان است.”

کلیسای اوکراین اعطا شد استقلال توسط اسقف ارتدوکس قسطنطنیه در سال 2019 اما روحانیت حرکت کرده بود عملی سیاسی انشعابات. روسیه ارتدوکس parishes در اوکراین و دیگر کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق کرده اند که اغلب به عنوان پایگاه برای جاسوسان و دیگر تاثیر عملیات.

“رهبران کلیسا که در حال حاضر در کلیسای ارتدوکس اوکراین مراجعه به اسقفی مسکو در اوکراین به عنوان یک ستون پنجم روسیه” والپارایزو دانشگاه نیکلاس Denysenko گفت: واشنگتن آزما.

پوتین شکایت کرده است که استقرار جدید کلیسای اوکراین شد, ورزش در “از بین بردن وحدت کلیسای ارتدکس روسیه” در هزینه “بزرگ مزیت های رقابتی” است که روسیه و اوکراین می تواند لذت بردن از با هم.

“برای روسیه وجود روسی کلیسا در اوکراین است که بسیار مهم است. در واقع آن را آن آخرین و دژ محکم در اوکراین پس از از دست دادن نفوذ سیاسی اوکراین بعد از میدان اروپا و فروپاشی اسطوره در مورد ‘برادر[ly]’ سازمان ملل پس از الحاق کریمه به روسیه و در آن خشونت در شرق اوکراین” آلیسا Muzergues, یک تحلیلگر سیاست خارجی در GLOBSEC گفت: واشنگتن آزما. “پوتین قطعا ادامه مبارزات انتخاباتی خود برای جلوگیری از به رسمیت شناختن کلیسای اوکراین با دیگر ملی کلیساها و حفظ نفوذ از اسقفی مسکو در اوکراین جوامع به عنوان آنجا که ممکن است.”

Zelensky رد پوتین شکایت و دفاع از تشکیل کلیسای اوکراین به عنوان مشروع تصمیم گرفته شده توسط رهبران ارتدوکس.

“در اوکراین کلیسا و دولت از هم جدا هستند” در این بیانیه از Zelensky شدهاند. “اخیر وحدت کلیسای ارتدوکس اوکراین یک تصمیم منحصرا از مردم آغاز شده توسط جماعت با توجه به قوانین کلیسا و قانونی توسط کلیسا سند Tomos.”

کلیسا شکایت های ارائه شده از یک قلاب برای گسترده تر ادعای روسیه وحدت. “ما مشترک همان زبان تا 11, 12 و 13 قرن” پوتین گفت. “پدران بنیانگذار ناسیونالیسم اوکراینی هرگز صحبت در مورد هر نیاز فوری برای شکستن تا با روسیه … اگر ما استخر تلاش های ما با هم می توانیم innumerably تقویت مزایای رقابتی ما پس چرا جریمه؟”

پوتین پیچیده “روسیه امپریالیستی نسخه از تاریخ” در یک “ظریف” درخواست تجدید نظر به مردم اوکراین با توجه به سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین است.

“البته آن را در برابر پس زمینه از جنگ در اوکراین پس از آن باعث می شود نتایج null,” شورای آتلانتیک جان Herbst که قبلا بود مستقر در سفارت آمریکا در مسکو گفت: واشنگتن آزما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>