اوکراین محققان باز مورد به جو بایدن نقش در شلیک از بالا دادستان

محققان اوکراین را آغاز کرده اند پرس و جو به بعد-معاون رئیس جمهور جو بایدن بیش از اتهامات که او تحت فشار مقامات به شلیک یک دادستان در سال 2016.

یک مورد با محوریت بایدن در حال حاضر یک نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری افتتاح شد توسط دولت اداره تحقیقات در حکم دادگاه پس از ژانویه درخواست برای اقدام توسط ویکتور Shokin از اخراج دادستان کل وکیل الکساندر Teleshetsky گفت: واشنگتن پست.

“آنها نیاز به بررسی این. آنها هیچ جایگزین دیگر. آنها نیاز به انجام این کار با تصمیم دادگاه. اگر آنها نمی, سپس آنها را نقض کل یک رشته از رویه هنجارهای” Teleshetsky گفت.

دولت اداره تحقیقات تایید درخواست افتتاح شد. مورد اشاره تنها یک شهروند ایالات متحده می کند و نه مراجعه به بایدن با نام.

Daria Kaleniuk مدیر از اوکراین مبارزه با فساد اقدام مرکز عنوان اهمیت این موضوع گفت که اوکراین نیاز به قانون دولت محققان برای باز کردن یک مورد در حکم دادگاه حتی اگر آنها بر این باورند که مدارک کافی وجود دارد. “اگر من یک SBI محقق, من می خواهم که بلافاصله مورد,” او گفت:.

Shokin که اخراج شد در ماه مارس سال 2016 پس از حدود یک سال در دفتر و سپس رئیس جمهور پترو پوروشنکو ادعا می کند او سرنگون شد چرا که او می خواست به بررسی سودآور نقش هانتر بایدن پسر جو بایدن به حال در هیئت مدیره انرژی اوکراین شرکت Burisma منابع. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, وکیل شخصی اش رودی جولیانی و دیگر متحدان نیز ادعای بایدن استفاده نادرست از موقعیت خود به عنوان معاون رئیس جمهور به فشار اوکراین به آتش Shokin برای محافظت از پسرش است از رسیدگی به Burisma.

سالمند بایدن تهدید به خودداری از 1 میلیارد دلار در ایالات متحده تضمین وام بود که اگر اوکراین آتش آن بالا دادستان بود که با انتقاد توسط غرب انجام نمی دهد به اندازه کافی برای سرکوب فساد است. اتحادیه اروپا و صندوق بین المللی پول و دیگر متحدان همان هدف و بایدن تکرار شد سیاست ایالات متحده شده است که مجموعه ای از واشنگتن سفیر کیف در ماه قبل و در جریان توسط کاخ سفید کارکنان فقط پیش از سفر.

بایدن می گوید وجود ندارد “اعتبار” به ادعای فساد اما منتقدان خود را ضبط کرده اند در تصویری از یک بیانیه معاون رئیس جمهور سابق ساخته شده در ژانویه 2018, جایی که او با افتخار به اعضای یک پنل میزبانی شورای روابط خارجی است که او دستور داد که دولت اوکراین به آتش Shokin یا کاخ سفید خواهد دبه در تعهد خود را به ارائه کمک های اولیه. “من به آنها نگاه کرد و گفت:” من دارم می روم در شش ساعت. اگر دادستان است نه اخراج شما نه پول.’ خوب, son of a bitch. او از کار اخراج می شود.”

این موضوع رو پیچیده به استیضاح حماسه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی Bidens و دیگر دموکرات ها در جولای 25 تلفن تماس که در آن او همچنین به نظر می رسد به ستایش Shokin و تماس خود حذف “ناعادلانه” با توجه به متن منتشر شده توسط کاخ سفید است. دموکرات ها گریه ناپاک بیش از آنچه که از آنها تعبیر به “در عوض.”

در این موضوع بود که آیا رئیس جمهور نادرست و تحت فشار اوکراین به اعلام تحقیقات خودداری از کمک های نظامی و آویزان امکان کاخ سفید دیدار بین تهمت و Zelensky. تهمت بود استیضاح توسط حزب دموکرات کنترل خانه به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره اما او تبرئه شده توسط GOP-رهبری سنا در اوایل این ماه. Zelensky خود را بارها اعلام کرده است که او احساس فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن به باز کردن یک تحقیق به Bidens.

در اوایل این ماه Zelensky اخراج رئیس ستاد و جایگزین او با آندری Yermak یک دستیار که ملاقات با جولیانی که همچنین ملاقات با Shokin به عنوان دور برگشت به عنوان اواخر سال 2018 به عنوان او به دنبال سیاسی خاک در Bidens.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>