انگلستان نمی خواهد که ابزار کلیدی در جای خود بلند مستند تا اواسط ماه مه

پادشاهی متحده (انگلستان) دولت است که حدود سه هفته از انتشار این ابزار در آن می گوید: ضروری است برای کاهش زمان coronavirus مستند, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در نشانه ای محدودیت های فعلی به احتمال زیاد تا حد زیادی همچنان حداقل تا نیمه دوم اردیبهشت.

دولت گفته است که می بیند یک تست پیگیری و ردیابی سیستم به عنوان راهی برای اطمینان حاصل شود که Covid-19 عفونت نیست را خاموش و دوباره به عنوان مستند کاسته است. که نیاز به استخدام 18,000 تماس ردیاب برای شناسایی افرادی که ممکن است در معرض ویروس و همچنین انتشار یک برنامه تلفن همراه است که انجام بخشی از این کار به صورت خودکار.

“ما امیدواریم که این تماس با ردیاب در محل قبل از و یا در همان زمان به عنوان برنامه زنده رود. ما در حال انتظار که به صورت آماده در اواسط ماه مه. آنها به ما کمک خواهد کرد به نگه داشتن موارد جدید پایین” هنکاک گفت: روزانه ویروس کنفرانس خبری روز سه شنبه.

بوریس جانسون دولت تحت فشار است از کسب و کار خود و حزب محافظه کار پارلمان و شروع به آزاد کردن اقتصاد انگلیس است. آنها هشدار می دهند از آسیب دائمی اگر او بیش از حد طولانی منتظر. اما او گفت: او ترس یک فاجعه اقتصادی اگر این ویروس طول می کشد خاموش و دوباره پس از مردم شروع به مخلوط کردن.

فرانسه روز سه شنبه گفت: این امر شروع به بلند کردن محدودیت در اوایل ماه مه و اسپانیا مجموعه ای از یک برنامه هشت هفته ای را به حرکت به یک حالت عادی است.

دولت بریتانیا اعلام کرده است اقدامات بی سابقه برای حمایت از کسب و کار و کارگران پرداخت به ماندن در خانه با هدف اجازه می دهد اقتصاد به راه اندازی مجدد با آسیب به عنوان کوچک که ممکن است اما نه همیشه به اندازه کافی. روز یکشنبه IAG SA گفت: آن را بریده بریده نیروی کار در آن گل سرسبد بریتیش ایرویز تقریبا 30 درصد — 12,000 شغل.

هنکاک گفت: این ابزار برای بازگشت به زندگی عادی بودند, برنامه, تماس با ردیاب و کافی تست ظرفیت. او گفت بریتانیا شد و در دوره به آمار هدف خود را از 100,000 آزمون در روز تا پایان مارس. در مارس 12, کمبود ظرفیت به معنای این است که دولت رها شده و تلاش برای تست این بیماری در جامعه آن را به معنای گسترده آن است.

هر حرکت به دور از مستند به احتمال زیاد تدریجی و وزرای شده اند و روشن است که کسب و کار است که تشویق معاشرت — بارها و کافه ها و رستوران ها — خواهد بود به احتمال زیاد به گذشته است.

دولت مدل سازی اسناد و مدارک منتشر شده در ماه مارس به عهده گرفت مستند اقدامات خواهد بود به احتمال زیاد در محل برای هشت تا 13 هفته. انگلستان در حال حاضر پنج هفته و کامل 13 هفته آن را به اواخر ماه ژوئن.

روشن مشاوره

اما نشانه هایی وجود دارد که وزرای دولت از ترس بیش از حد بسیاری از مردم در خانه مانده و در زمان مستند. هنکاک اعلام کرد که هر کسی با یک عضو خانواده که کار آنها را ملزم به ترک خانه خواهد در حال حاضر واجد شرایط برای ویروس تست اگر آنها توسعه علائم.

این یک یادآوری است که دولت انتظار دارد که کارگران مشاغل کلیدی به نگه داشتن رفتن به محل کار اگر آنها می توانند. اجازه دادن به آنها برای دسترسی به آزمون ممکن است با آن کمک کند. دولت روشن آن مشاوره می گویند غیر ضروری فروشگاه های مانند باغ مراکز می تواند باز شود اگر آنها کلیک کنید و جمع آوری و خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im