بریتانیا در حال حاضر برنامه ریزی در توزیع میلیون ها رایگان تست آنتی بادی به عنوان آن را با موفقیت به پایان رسید دور اول عمده مطالعات دیلی تلگراف گزارش داد.

این گزارش بیشتر نشان داد که با کمک fingerprick آزمون coronavirus تشخیص داده می شود در بدن یک فرد را در عرض 20 دقیقه. آزمون یافت شده است 98.6 درصد دقیق در طبقه بندی آزمایش های انسانی است که اتفاق افتاده است در ماه ژوئن.

بریتانیا در حال برنامه ریزی برای حفظ و آزمون رایگان و تست خواهد شد و سفارش آنلاین به جای ضربه زدن به سوپر مارکت. “این بود که 98.6 درصد دقیق و بسیار خوب اخبار” کریس دست رهبر انگلستان-RTC نقل از به نقل از این گزارش.

این گزارش اضافه شده است که تست شده و توسعه یافته توسط انگلستان سریع تست کنسرسیوم با همکاری دانشگاه آکسفورد و پیشرو در انگلستان تشخیص شرکت. این تیم پیش بینی نظارتی خود را تایید و آنها باید شروع به جرم تولید آنتی بادی آزمون در سراسر انگلستان است.

“ما در حال حاضر پوسته پوسته شدن تا با شرکای ما برای تولید صدها نفر از هزاران نفر از دوز هر ماه” دست گفت.

با توجه به وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی به نقل از سخنگوی گفتن روزنامه های آزمون کمک خواهد کرد که مسیر انتقال از رمان coronavirus. اما مقامات هنوز نمی دانند که آیا آنتی بادی “نشان ایمنی از عفونت مجدد یا انتقال است.”

در ضمن دانشگاه آکسفورد است که تمام مجموعه به انتشار داده های خود را برای مراحل اولیه از آزمایش های انسانی در روز دوشنبه. آن است که در حال حاضر در مرحله سوم آزمایش های انسانی است که در حال انجام, در, برزیل, طبق گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im