انگلستان به بررسی 10 دقیقه coronavirus آزمون هزینه $1

انگلستان-سلامت مبتنی بر فناوری شرکت Mologic ایجاد کرده است a 10-minute coronavirus آزمایش پادتن هزینه $1 (حدود ₹75) و شروع به ارسال آن نمونه به آزمایشگاه برای اعتبار سنجی. نمونه های اولیه آماده می شود بهینه سازی شده توسعه کمک خواهد کرد که مبارزه با این بیماری همه گیر به طور قابل توجهی با توجه به گزارش های رسانه ها.

آزمون طراحی شده است برای تعیین اینکه آیا افرادی که قبلا آلوده شده است به عنوان آنتی ژن تست نشان می دهد که اگر کسی دارای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس گزارش رویترز.

بر اساس این گزارش این آزمون از آزمون شروع این هفته در لیورپول دانشکده طب گرمسیری و سنت ژرژ بیمارستان. شرکای جهانی نیز در حال حاضر در بیمارستان برای آزمایش نمونه اولیه.

پل دیویس از بنیانگذاران و افسر ارشد علمی در Mologic به رویترز گفت: “پس از اتمام اولین نمونه های اولیه این است که یک گام مهم در Mologic را توسعه سریع تست تشخیصی برای COVID-19 و ما افتخار می کنیم از تیم ما موفقیت در رسیدن به این نقطه به سرعت در حالی که حفظ دقیق ترین استانداردهای.”

بریتانیا خریداری 3.5 میلیون تست آنتی بادی کیت از تامین کنندگان مختلف است و در حال حاضر مطمئن شوید که آنها کار قبل از توزیع آنها.

یک مقام بهداشتی گفت: نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه که ناشناس نمونه اولیه آن در حال بررسی در آکسفورد این هفته است. نمونه های اولیه که به تصویب آزمون خواهد شد و سپس توزیع به طور عمده از طریق سیستم عامل های آنلاین مانند آمازون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de