انگلستان ثبت بزرگترین واحد-روز Covid-19 مرگ 381; مجموع مرگ و میر در 1,789

انگلستان در روز سه شنبه ثبت نام خود بزرگترین واحد-روز coronavirus تلفات و 381 گرفتن تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس به 1,789 در کشور با حدود 25,150 تست مثبت برای Covid-19.

انگلستان وزارت بهداشت آمار و ارقام آمد به عنوان سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون که همچنان در انزوا در 10 خیابان داونینگ پس از تشخیص خود با خفیف علائم کروناویروس گفت: این افزایش در آمار و ارقام است که انعکاسی از نیاز فوری به پایبندی به دولت توصیه به ماندن در خانه و به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به شدت.

“PM گفت: افزایش مرگ و میر در روزهای اخیر نشان داد که اهمیت حیاتی عمومی در ادامه به چوب به اجتماعی فاصله ارشاد که در محل قرار داده است توسط دولت بر اساس علمی و پزشکی, مشاوره” سخنگوی گفت.

جانسون که چراغ اول خود را مجازی در جلسه هیئت دولت از طریق ویدئو کنفرانس از خیابان داونینگ در اوایل روز سه شنبه تصریح کرد همان پیام در توییتر در کنار یک تصویر از اولین از نوع خود از راه دور نشست وزرای خود را با برترین تیم است.

“امروز صبح من به ریاست اولین دیجیتال کابینه. پیام ما به مردم این است: در خانه ماندن, محافظت, بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی” نخست وزیر گفت.

به عنوان جانسون همچنان به کار از خانه و دفتر هیئت دولت وزیر مایکل گوو در پا منجر به روزانه خیابان داونینگ جلسه که در طی آن او تایید افزایش مرگ و میر است اما تاکید کرد که آزمایش های بیشتری در حال وقوع بود در یک افزایش سرعت.

“ما ثبت بالاترین واحد (روز) افزایش در مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از COVID-19. هر مرگ دست دادن یک دوست و افکار و دعاهای ما با کسانی که عزادار,” او گفت:.

“ما باید بیشتر هواکش به لطف نبوغ ما پایه تولید ما مدل های جدید در آینده گفت:” گوو تایید است که اولین مجموعه از جدید هواکش خواهد آمد کردن خط تولید بیش از آخر هفته و رسیدن به خدمات بهداشت ملی (NHS) هفته آینده.

وزیر گفت: به عنوان بخشی از بررسی هر خیابان برای کاهش سرعت گسترش این بیماری همه گیر در انگلستان, آزمون نیز در حال انجام در چند دارو از جمله داروهای ضد مالاریا داروها به ایجاد سودمندی خود را در درمان COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im