فقر در انگلیس افزایش یافته است در میان کارگران با وجود این کشور پایین ترین نرخ بیکاری در 45 سال یک سازمان برای تغییر اجتماعی گفت: در حالی که اصرار دولت جدید به اقدام است.

“اگر چه اشتغال افزایش یافته است و در کار فقر نیز رفته است تا آنجا که اغلب مردم پرداخت ساعت و یا هر دو به اندازه کافی نیست گفت:” یوسف Rowntree پایه (JRF).

JRF را ‘دولت و ملت’ گزارش فقر در انگلستان نشان داد که فقر افزایش یافته است برای کودکان و بازنشستگان بیش از پنج سال گذشته است.

در مجموع 14 میلیون نفر در بریتانیا شد و در فقر زندگی می کنند آن را گفت.

JRF اضافه شده است که یک فرد یا خانواده تلقی می شود در فقر آنها باید درآمد که کمتر از 60 درصد از خانواده خود را از نوع متوسط درآمد پس از هزینه های مسکن از جمله اجاره.

“دولت جدید یک بار در یک نسل فرصت را به تاریخی پیشرفت و فعال کردن مردم و جوامع به واقعا سطح بالا” JRF گفت.

آن مدیر اجرایی کلر Ainsley افزود: “به عنوان یک ملت ما را ساخته اند پیشرفت و قبل از ما می توانیم و باید انجام دهد تا دوباره با این دولت جدید و حل و فصل جدید پس از Brexit.” نخست وزیر بوریس جانسون حزب محافظه کار خاورمیانه برنده انتخابات عمومی در ماه دسامبر کمک کرد که برای باز کردن Brexit.

اخیر داده های رسمی در ضمن نشان داد که بریتانیا نرخ بیکاری می ایستد در 3.8 درصد پایین ترین سطح از سال 1975. این نرخ اشتغال در یک رکورد بالا 76.3 درصد است.

اما JRF گفت که 56 درصد از مردم در فقر آمده از انگلستان کار, خانوادگی, در مقایسه با 39 درصد به 20 سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی